yeni baslayanlar için yazi yazma – problem çözme

Makale yazma çözümler:
Problem çözme, popüler bir makale yazmak için iyi bir yol hedef kitlenize çözmek için gereken ortak bir sorun bulmaktir. Sorun hakkinda yazmak ve okuyucu onlarla çözüm paylasmak için gidiyoruz bildirin.
Makale yazma hikayeleri:
Eger kisisel olarak bu ayni sorunu yasamis ve çözmüs, bu konuda yazmak. Eger hakkinda makale çok için yapmadan okuyucu hikayenizi anlatmak.
Sorun ve çözüm odakli kalmak. Okuyucu hakkinda daha fazla bilgi edinmek isterse onlar web sitesine gidebilirsiniz.
Eger genç akne hakkinda bir makale yaziyorsaniz, örnegin hedef kitle, biliyorum. Eger hedef kitleniz biliyorum. Dogrudan bunlari konusurken sanki onlara yazin. Onlara onlarin sorunu için çözüm var bildirin, ve okumaya devam edin eger onlar da onlarin sorunu cevabini bulacaksiniz.
Acemi yazili bir makale bu adim biçiminde bir adim takip etmek iyi bir fikir gibi en, odaklanmis kalmak için bir dakikanizi ayirin izin.
1. Biz biz hakkinda yazmak istediginiz sorun tespit.
2. Biz okuyucu biz de ayni sorunu yasamis olabilir ve biz çözüm oldugunu biliyorum izin var. Ancak biz sadece onu paylasmak için gidis degildir, onlarin ilgi tutmak ve onlari okumaya devam etmek istiyorum.
3.You bu makalede basarmak istediginizi bilmeniz gerekir. Örnegin: Eger web sitesine gidin ve umarim bir ürün veya hizmet satin almak için okuyucu istiyorum. Eger web sitesine gidin ve bültenine abone olmak için okuyucu istiyorum. Eger okuyucu ne yapmak istediginizi biliyorum Bir kez o zaman onlara bunu yapmak için almak için denemek için yazi yazabilirsiniz.
Insanlar onlari kolayca sorunu çözmeye yardimci olabilir makaleler okuma keyfini çikarin. Onlar soruna kolay bir çözüm oldugunu okuma ilgi olacak degildir. Onlara yardim etmek için adim cevap basit bir adim istiyorum. Örnegin: “büyük bir makale yazma için üç adim”. “Mutlu bir iliski için üç sirlari”. “Nasil dört kolay adimda düz bir lastik düzeltmek için”.
Örnekler gibi insanlar:
Ben genelinde bir noktaya almak için bildigim en iyi yollarindan biri bir örnek vermektir. Okuyucu sorunu biliyor ve çözüm bildiginiz görelim. Sen bir çözüm var ve onlar hakkinda yaziyoruz bilgi, ürün ya da hizmet yararlanacaktir.
Bu makalede, okuyucu kapanacaktir bir satis sayfasi degildir. Eger web sitesine giderek bunlari satmaya çalisan iseniz makalenin sonunda bunu. Bazi makale dizinleri sizin Bio kutusunu çagirmak için kaynak kutusuna, ya da.
Kaynak (Bio) kutusu nedir.
Kisacasi bu web sitesine bir baglanti yerlestirmek için tek yerdir. Bunlari web baglantisini tiklayin almak nasil size kalmis.
Orada bir birkaç yöntem. Bu yazi üzerine gitmek söyleyerek kaçiniyorum. Tam olarak bazi makale yazma baslayanlar ne oldugunu sesler gibi çilgin gibi. “Bu yazi bir yakin geliyor gibi” “Sonuç olarak”, ya da “Son olarak”, ya da: Onlar iyi ilginç bir yazi yazmak ve onlar kendi web sitesi tanitimi tek yer gelmeden önce onlar gibi bir sey yazmak.
Onlar okuyucu onun üzerinde söylüyorum, sen okumaya devam etmek için bir neden yoktur.
Bu yapmak istediginiz son sey. Bu noktaya onlari almak için çok çalisti simdi gitmelerine izin yok!
Ben yeni baslayanlar için makale yazma hakkinda sizinle paylasmak istiyorum ve bu benim blog tüm bu yüzden çok daha fazla bilgi vardir. Sen basarili bir makale yazma konusunda her seyi ögrenmek ve sadece benim blog ziyaret ettiginiz için benim ücretsiz Greatest ipuçlari makale ders alabilirsiniz