Yeme yerde sükran tatil aksam yemegi organize etmek ipuçlari

Bir kafe veya restoran sahibi olan ve ayni zamanda bugüne kadar mevcut tatil get 1 hafta ile birlikte baslayan, bu durulmasi mevcut degistirme zamani. Yemek isyerlerinin boyunca standart Sükran Günü tatili gidalar arayan kisiler kullanarak, birkaç kararli tüketicilerin fethetmek için izin var. Eger, onlar (onlar sadece su anda degildi gerekir) bir konum için düzenli dönüsmesi olasidir ki büyük olasilikla kolu geleneksel Sükran Günü yemegi, itrrrs ile onlari etkilemek olabilir! Simdi müsterilerinize almak için en iyi yolu üzerine birkaç fikir kendi Sükran Günü tatili yemegi bu sezon için bistro karar edebilmek için:

Özellikle biri. Bu sayi Bitmeyecek olabilir ilk döneminde ise en ilk, özellikle hazirlik hemen önce ay baslamalidir. Olayin tipik Banyo genellikle normal olarak farkli bistro düzenli olarak hazir degildir. Pisirme alani bu saglamak için hazirlaniyor hemen önce Böylece ideal bir kisi aksam zorunda. Genellikle belirli bir standart Sükran Günü tatili gida oldugu düsünülen tarifleri için tasarimlar denemek mümkündür. Bu bir örnek bistro aslinda Hint yerli ise, gibi kizilcik özü baharatlarla birlikte tost bulgaristan karsi kizilcik özü chutney ile birlikte Egypr kebabi ile ilgili gerçek alternatif devam edebilir olacaktir. Ancak bu denemelerle hafta sabah önce yapilmalidir.

2. Bunun yerine sadece Geç ilgili son persembe hangi, güne kutluyor daha yeni bir Sükran Günü tatili hafta muhafaza edebiliyoruz. Kurutulmus kadar yesillik (tabii ki dogal olmayan, herkes sadece yaslanma gerçek kokusu yeme yerde birakir arzu yok!), Kabak, diger tür Güz mal ile birlikte squash benzer bir sonbahar aylarinda tarzi olan sizin yemek yer çeki düzen vermek. Bütçe herhangi bir sorun degilse, bu Sükran Günü tatili 1. an için oldu belirli bir zaman oldugunu verilen Onyedinci yüzyilin moda personelden için temiz giysiler üretmek mümkündür!

üç. Bir ay önce bu islev için tesvik baslayin ve sadece bir firsat “rezervasyon tarafindan” herhangi bir kati kazanmak. Sükran Günü yemegi ile ilgili saklidir kisiler genellikle çok fazla siparis yok, bir görünüm yapmak. Bu, bir çok hindi ve diger gida maddeleri ihtiyaciniz nasil hakkinda çok fikir verebilir. Onlar Sükran Günü tatili hafta boyunca bulmak zor oldugu ortaya çevirmek olacak gibi Genellikle, vaktinden önce bu ögeleri satin.

Çesitli. Firsat Alternatifler, üç-aksam yemegi ya da bes ders gida, smorgasboard için gidebilir. Kendi kendine hizmet büfe yasiyorsaniz, hane olasilikla bu dönemde boyunca yaygin tüketici olacak yaparken, gençler ile ilgili çesitli maliyet olabilir emin olun. Sit yemek için, tavuk gibi degil kimin herkes sayisi için menü için olmayan hindi alternatif devam edebiliyoruz. Bes çesit yemek gelince, ENTR içinde çok seçenek kesfedeceksiniz emin olmak? E ve ayni zamanda tatli alani. Sükran aksam yemegi tutmak olsa da, kendi normal seçim hakkinda unutmayin; çok daha iyi yardim ile ilgili olsa da, hemen sirasinda bir kisinin saglayan alanlarin sayisini azaltabilirsiniz. Kendi restoranin popülerlik imza banka yemekleri bu tür baglidir, bu nedenle onlar nedeniyle mevcut Sükran Günü tatili 7 gün tahammül yok emin olun.