Yazinizin Eger gelir elde nasil sonra sitenize trafik çekmek için poz almazsa

Pazarlama yöntemi olarak makaleleri kullanarak tüm iyi ve iyi, ama gerçekten makale sitenize trafik çekmek için poz almazsa herhangi bir nokta yoktur. Tabii ki hala makale kabul makale siteleri tarafindan geri kazanacaktir, ancak bu sitelerden kendi sendikasi için bilgilendirici ve ilginç makaleler almak isteyen yayincilar derece eksik olacaktir.

Korku yazi yazmak zorunda, ve bu kötü son ürün oynamak için büyük bir kismi olabilecegi pek çok insan vardir. Çikartmayiniz ayni içerigi yazarak bir makale sonuna acele kesinlikle Yazinizin okuyucu olabilir potansiyel yerine getirmek istiyorsaniz gitmek için yol degildir.

Benzerlik, bazi insanlar için, makaleleri okumak çok zor is gibi görünüyor, ve okudugunuz makaleyi sikici ve mülayim ise bu özellikle böyledir.

Peki okumak için bir makale ilginç yapabilirim?

Eger hakkinda tutkulu hissediyorum bir sey hakkinda bir makale yazmak ve hevesli bir ilgi bu olmalidir. Bu, sizin zaten ikinci doga olarak bilmek ve tartismak keyfini bir sey oldugu zaman yazma daha kolay tartisilmaz olarak bilgilendirici bir makale yazmak mümkün olan en iyi firsati verecektir. Burada bütünüyle okumak alir böylece yazi yazmaya baslamak için birkaç ipucu:

1) bir gerçek ya da okuyucu için bir bilgi degerli parçasi saglamak kisa paragraflar kullanin. Genellikle yazar yazi yazmak, onlar bu yüzden bu cümleyi yürüyüs parkuru üzerinde demek istiyorsun ne ile sarilmis olsun. Bu cümle veya paragraf okumak için oldukça kafa karistirici ve zor hale neden olabilir.

2) kilit noktalari, ipuçlari, ya da kilavuzlari vurgulamak için numaralari ve mermi kullanin. Bu makalenin temel noktalari olan okuyucuya gösterir ve ayni zamanda sindirimi ve hatirlamak noktalari daha kolay hale getirecek.

3) dikkat çekici bir makale için bir baslik kullanin. Kitabiniz cazip oldugunu ve bir sekilde okuyucularin dikkatini çekiyor ise, makalenin tamamini okumak için bir kisi almak zaten yari yoldur.

Mümkünse 4), okuyucu tarafindan kabul edilebilir gerçek hayatta kullanabilirsiniz. Puaninizi sürücü için iyi açiklamalar ve benzetmeler kullanin. Grafik metaforlar ve benzetmeler daha kolay okuyucu bu neden bahsediyorsun ne hayal etmek için olur.

Eger konuda kullanabileceginiz herhangi bir gerçekler ve rakamlar varsa 5), ??o zaman bunu. Onu yetkili yapar çünkü belirli gerçekleri kullanarak makale yükseltmek olabilir. Ancak, hafifçe yerine çok resmi olmaktan çok madde haline bu gerçekleri uyum.

Burada makale pazarlama çabalarinin basarisina katkida çok sey var olsa da, bir makale yazmak sonraki takip edebilirsiniz birkaç puan vurguladik.