Yazinizin bir seo optimize makale nasil

SEO makaleleri bu günlerde çok popüler. Eger daha yakindan bakmak olacaksa, promosyon araçlarinin bu tür içine gidiyoruz isadamlari vardir. Ancak, SEO makale yazma çok düzenli yazi yazma farklidir.
SEO makaleleri arama motorlari için optimize hale yazilir. Bu optimizasyon makale daha yüksek page rank bununla ilgili bir arama sorgusu yapildi her zaman olacagi anlamina gelir. Ve bunu bir SEO optimize makale yapmak için odaklanmak zorunda makaleleri üç bölümü vardir.

Basliktaki
Bu arama motoru tanidigi ilk sey gibi makalenin basligi optimize etmek için çok önemlidir. Eger üst page rank gösteriliyor sansini artirmak için yazi istiyorsaniz basliginda anahtar koymak için gidiyoruz eger, bu daha iyidir. Arama motoru okuyucularin arama sorgusu için en alakali olarak yazi taniyacaktir.
Ayni zamanda, baslik optimize da makale almak için okuyucularin sansini artiracaktir. Onlar anahtar kelimeler baslik oldugunu, hemen yazi için okurdum bakin. Bu nedenle, isinizi müsteri çekme baslatmak için gidiyoruz.

– Madde Gövde veya Içerik
Kenara baslik, yazinin içerigini de arama sonuçlarinda göstermek için arama motorlari tarafindan kabul edilmektedir. Onun dogru miktarda veya yogunlugu dogru anahtar kelimeleri kullanmak ya da eklemek için bu ile, önemlidir. Makalelerin ilk bölümünde ve tüm makale içinde en birkaç kez anahtar kelimeleri mümkün oldugu kadar, yer. Ayrica onlar izin anahtar kelime yüzdesi ile ilgili makale dizinleri kurallari kontrol etmelisiniz. Eger izin verilen degerden daha yüksek anahtar kelimeler kullanacaksaniz, makale onaylanmasi olmayabilir veya bir spam olarak etiketlenmis. Ayrica okuyucularin kolayca makale hatirlar böylece sonuca anahtar kelimeler söz eger avantajli olacak.
Farkli anahtar kelimeler kullanir ya da anahtar kelimelerle oynamak bazi makale yazma stili vardir. Bu sekilde, yazi nedeniyle farkli anahtar kelime arama sorgularinin arama motorlarina kadar gösteren bir büyük bir sans olacaktir.

– Kaynak kutusu
Kendinizi ve isinizi tanitabilirsiniz kismi kaynak kutusu denir. Ayrica, anahtar kelime koymak ve is baglayabilirsiniz. Bu sekilde, arama ihtiyaç duyduklari hizmet veya ürün için herhangi bir yerde aramaz. Onlar sadece linke tiklayin ve potansiyel müsteri olacak.
Bunlar SEO optimize makalede yazili olarak kullanabileceginiz sadece bazi ipuçlari. Bir SEO makale yazma hizmeti ariyorsaniz size bu bilgi ya da biliyordu olmadigini bilmek için ve, önemlidir. Bu sekilde, düsük kaliteli degil, SEO optimize makalelerle ilgili para kaybetmezsiniz.