yazi yazma … miktar ya da kalite

Madde Pazarlama kendinizi ve isinizi için poz kazanmak için harika bir yol olabilir. Temel haliyle, sadece bir makale yazma ve mümkün oldugu kadar çok yerler olarak dagitilan alma sürecidir. Dogru yapilirsa, çesitli Madde Dizinler için yazi göndererek Web sitesi sahipleri, Haber yayincilar, ve digerleri makaleler yakin ve uzak yayilma çalisma yapmak olarak Internet üzerinden makale yaymak için Viral Pazarlama gücünü kullanmanizi saglayacak.

Bu yazi yazma ve dagitim söz konusu oldugunda düsünce iki temel okul bulunmaktadir. Bir bu tür sizin için yazi yazmak için ‘hayalet yazarlar’ küçük bir ücret ödeyerek gibi çesitli taktikler istihdam, mümkün oldugu kadar orada gibi birçok makaleleri almak gerektigini söylüyor. Aslinda makaleleri kendiniz yazmayin da, makalenin yazari olarak kredi alirsiniz.

Eger Madde Dizinler bazi ziyaret ederseniz, bazi yazarlar listelenen binlerce makale oldugunu fark edeceksiniz. Bazi gerçekten Isaac Asimov gibi üretken bir yazar olarak olsa da, pek çok onlar için yazi yazmak için baskalarini istihdam edilir. Hizmeti ‘Ghostwriting Madde’ kullanan bir kisi hizla orada makaleler ton almayi saglar, ama ayni zamanda bazi dezavantajlari vardir. Tercih ettigim yöntem kendi benzersiz yazi yazma olusur.

Yazma çok kisisel bir deneyimdir. Sen bir fikir ile baslar ve tamamlanmis bir is hale gelinceye kadar kendi basina bir hayat sürebilir izle. Her ne kadar mütevazi olursa olsun, çogu yazarlar bilgilendirici, umarim eglenceli ya da bazi sekil veya form yararli bilgiler saglayan bir sey olustururken gurur biraz zaman.

Kendi yazi yazma da, yazma islemi kontrol yaratici deneyiminin keyfine ve sonunda benzersiz kendi düsünce ve bilginin bir yansimasidir sey üzerine adinizi yer saglar.

Sizin için bir makale yazmak için bir baskasi kullanirken, baskasinin düsüncelerini yaratici kontrol vazgeçerek ve adinizi imza ediyoruz. Amaciniz makaleler üretmek ve onlari dagitilan almak için sadece ise, o zaman bu sizin için çok az sonuç olacaktir.

Ancak, sizin yazilari gerçekten sonra büyük olasilikla kendi yazi yazmak için tercih edin sizin ve benzersiz kisilik bir yansimasi, oldugunu sizin için daha önemli eger. Ayrica büyük olasilikla kalitesi için miktar feda zorunda oldugunu kabul etmelidir. Bir noktaya bu üstesinden yardimci olabilir Madde Pazarlamaci gibi birkaç mükemmel Makale Gönderme hizmetleri vardir, ama kendi yazi yazmak için seçerek, büyük olasilikla en makaleyi yayinladigi için bir kayit kazanmak degildir.

Hayatta birçok sey oldugu gibi, nitelik ve nicelik arasinda bir trade-off genellikle yoktur. Iki arada var olabilir olsa da, gerçekte nadiren yapmak olmasidir. Miktar ya da kalite, makaleler yazarken, sizin yazilari sizin için en önemli faktörlerden ne gibi bir karar?