Yazi almak için 6 dikkat çekici ipuçlarini okuyun

Korku makale veya yazi yazmak zorunda birçok insan var. Birçok sadece çok fazla is ve hepsi sadece kimse onlari okudugunda bosa gider gibi hissediyorum. Bazi insanlar için, makaleler okuma makale sikici ve çok mülayim, özellikle için is gibi görünüyor. Peki, makaleler bu mesajinizi ve bilgi vermek için amaçlari var, okumak gerekiyordu. O zaman okuma degilse zaman ve emek kaybidir.

Ama hepsi ayni, makaleleri okumak için yazilmis olmasi. Sadece onlari iyi yapma meselesi. Iyi bir makale yapmak sikici bir deneyim olmak zorunda degildir. Takip etmek sadece hatirlatti gereken bazi noktalari ve bazi kurallar vardir. Bir kez makaleler ve siteniz için çok eglenceli ve karli olabilir yazma, onu asmak olsun.

Tabii ki, bir makale yazarken bu konuda bildiginiz bir sey olmasi gerekir, bu yüzden bir site kendi halinde, sizin bazi konu ve tema hakkinda muhtemelen bilgili. Bu konuda yazarken, zaten ne oldugunu biliyorum çünkü zor bir zaman olmayacak ve bu konuda ne. Sadece yazi yaratici ve ilginç yapma meselesi.

, Makaleleri okumak ve zevk olsun emin olmak için burada makaleleri okumak için alti dikkat çekici ipucu. Bu ipuçlari makaleler okunabilir ve daha ilginç hale getirecek.

1) kisa paragraflar kullanin. Paragraf çok uzun oldugunda, sözler Oldukça kafa karistirici ve okumak için yol çok zor alabilirsiniz bakarak okuyucunun zihninde karisik olsun. Okuyucu sadece hizli bir sekilde paragraf göz ardi ve de okurken bakmak için iyi çok daha kolay okuma makaleler için hareket edecek. Paragraf hatta bazen tek bir cümle, tek bir kelime olabilir!

2) numaralari veya mermi kullanin. Her nokta stresli gibi, sayilar ve mermi hizli hatirlamak ve sindirimi noktaya kolay yapabilirsiniz. Her noktada, ucu, kilavuz veya yöntem bir kursun veya numara ile basladi gibi, okuyucular ipuçlari baslangiç ??ve stresli alma sona nerede bu oldugunu bilir. Yazinizin kare paragraflar tek bir blok gibi aramaz böylece girintiler ile madde isaretleri ve numaralar biçimlendirin. Yazi sekli için yetenek ve baharat biraz ekleyin.

3) Sayfanin içinde paragraflar alt bölmeye Alt basliklar kullanin. Bunu yapmak bölüme her noktada kiracak ama yine de bir bütün madde içine dahil olacaktir. Okuyucu bir noktadan digerine geçmek için de kolay olurdu; geçis sorunsuz ve kolay olacaktir. Bu makale isaret yere okuyucularin dikkatini yani sira yönünde asla kaybetmeyecegiz.

4) iyi bir dikkat çekici baslik veya baslik saglayin. Kitabiniz bir kisinin merak ikna eger makale okumak için bir kisi almak dogru yarim bile. Tablo ve insanlar ariyoruz anahtar kelimeleri kullanmak sorulari kullanin. Yazi içerigi tanimlayan basliklari veya basliklar saglayin. Ayrica onlar kisa ve öz oldugundan emin olun.

, Ya da “nasil bir milyon dolar için”, “para çevrimiçi yapmak için Ipuçlari” gibi basliklar kullanin. Ayrica insanlar, örnegin, “alti kolay adimda para online olun” komut olabilir basliklari kullanabilirsiniz. Basliklar Bu tür bir kisi duygu ulasmak ve onlara ilgi yapar.

5) bastan bitirmek için onlara ilgi tutun. Açilis paragraftan, okuyucu tarafindan kabul edilebilir gerçek hayatta kullanabilirsiniz. Puaninizi sürücü için iyi açiklamalari ve metaforlar kullanmak, sadece bunu üzerinde yok. Grafik metaforlar ve benzetmeler ile örnekler sürüs kolay onlari sizin hakkinizda neler konustugunu hayal etmek için olur. Deneyim keyifli ve onlar için keyifli hale.

6) gerekli ve sadece siradan ve tatsiz rakamlar ifadeleri yararlanin. Onu yetkili yapar çünkü belirli gerçekler ve rakamlar kullanarak makale yükseltmek olabilir. Ama çok resmi yapmayin, onlari ve akis hafif ve kolay olmalidir. Bir dost TEAC gibi onu bir istekli ögrenci ile küçük bir sohbet.

Bu ipuçlarini kullanarak kesinlikle okuyucularin dikkatini çekecek. Hepsini kullanarak makale daha sik okumak ve cebinizde para koymak inturn alacak. Sadece bankada para koyarak baslamak için tek bir güzel bir yazi alir. Eger YAZ emin olun!