wordpress kullanarak pazarlama – pazarlama ajansi leeds durumda

Eger araçlar hakkinda bireylere anlatmak için makaleler kullaniyor musunuz?

Son zamanlarda hizli bir pazar arastirmasi kontrol yapmak karar ve vadeli pazarlama ajansi leeds ile ilgili tamamen çesitli makale gönderimleri bir çift yapmaya karar verdi. Artices kadar yazdiktan sonra Blog sayfamda bir yazi ile birlikte bir sayfa tasarimi ve onlara makale mesajlari yerlestirmek için kararli.

Yükleme (yayincilik) sonrasi ve sayfa sonra daha sonra çesitli makale dizinleri kompozisyon disari sendikasyon ve Google sayfa vs sonrasi bakti bakin. Bir ilk bulgu sayfa sonrasi tercih edilir oldugunu, olmasi son derece ilk günlerinde bu kadar olabilir.

Burada netlik için ben yöneticileri merkezinde google temizleme araci kullanarak dizinden kaldirildi sahtekar url (sayfa olarak yazilan ayni içerigi yinelenen!) Ile çekisme bir meselesiydi. Biz konusurken de bu url hala simdi dizine ve sayfa sonunda olacagini düsünüyorum nerede görünüyor.

Bazi verdigi sonra birkaç gün için tek basina blog yapmamislar ve geri gelmek ve bazi kontroller yapmak ve gelecekte bir vaka çalismasi olarak sonuçlari birçok yayinlayacagiz. Ben bu proje basladi ne zaman çok popüler wordpress platformu kullanarak sayfalari blog aksine hizli bir ögretici basvuru günlügü gönderileri olusturmak için bakiyordu.

Biraz daha büyük bir okuma yaptiktan sonra bir yorum gönderme (varsayilan olarak sayfalari için kapali olan) kullanimi ile mesgul olmadigini açik ve daha sosyal yönlerini saglayan, bir sayfa iken ve daha statik özelligi olabilir. Uzun mesafe için bir sayfa olusturmak için bir ve daha sonra küçük çekici Mesajlari olacagini sayfaya baglanti.

Tam örnek çalisma için ben bütün isleminin gerçeklestirildigi nasil bir tam video ögretici yükleme.