Web sitenizin her zaman gelir first_

Ben optimizasyonu web sitesi gelistirme “sonra düsünce” olmaya devam gerçegi geçemiyorum. SEO Basbakan içine ilerliyordu Bu geç 90 SEO olarak tüm iyi ve güzel oldu sadece sahneye gelip baslamisti, hatta 2000 yili baslarinda var. Online pazarlama için O web siteleri her zaman gelistirilmistir sonra ilk ve düsünceler daha sonra geldi.

Bir web sitesi en iyisi pazara nasil düsünmeye baslamak için gelistirilmistir sonrasina kadar ancak son birkaç yil içinde, gibi online pazarlama online ya da kapali, sadece artik beklemek mantikli herhangi bir is, basarisi için daha da önemli hale gelir Internet üzerinde. Iki nedenle tamamen baska önce birini yaparak çogu kez geri dönüp yeniden zorunda neden olur, ya da daha kötüsü bu iç içe, web sitesi ve pazarlama kampanyasi arasinda uyumlu bir sinerji yaratmak için bir seyler geri.

Sik sik arama motoru optimizasyonu kesfetmek insanlardan çagri olsun ama onlar herhangi bir SEO sirketi ile imzalamadan önce kendi web sitesi tam gelismis ve operasyonel kadar beklemek istiyorum. Bu site bir online pazarlama sirketi için uzun vadeli bir taahhüt para birakarak önce düzgün görünüyor ve performans sergiliyor emin olmak istiyorum çünkü yüzeyde mantikli. Ama bu tugla ve harç magaza kadar emin ve is plani gelistirmek önce çalisan gibi. Bu baska bir yol olmali

Web gelistirme ile, pazarlama yönlerini sitesi gelistirildi nasil arkasindaki itici güç olmalidir. Olabilir o kadar çok sey vardir ve genellikle genellikle hala, bir arama motoru pazarlama açisindan yanlis bitti, ama yine de, sen, benim en önlemleri için tamamen islevsel ve operasyonel sitesi saglar. Yüksek vitese sey koymak için oldukça hazir olmasaniz bile Ama tam performans özellikleri daha az çalisir bir site yayiyoruz sadece zaman kaybi, bu, para israfi var.

Bunu pazara hazir oldugunuzda yeniden gelistirilecek olan bir site gelistirmek için yeterince iyi degil. Hazir SEO kampanya sifirdan insa bir site olmasini istiyorum. Bu, tüm motor yeniden zorunda vs araç bir ayarlama vermek için güçlü olmak arasindaki fark.

Gelistirme asamasinda iyi bir SEO ve SEM yerlesik olan saat ve dolar sayisiz kaydedebilirsiniz. Iste birkaç örnek:

Veritabani Web siteleri Driven: yok veritabani tabanli web siteleri ile yanlis bir sey, ama biz rastlamak en yaygin sorunlardan essiz Title etiketleri veya Açiklama ve Anahtar Kelime Meta etiketleri olusturmak için esneklige sahip degildir. Biz genellikle gelistiriciler karsilamak için geri ve yeniden program, dinamik sistemler gitmek gerekir. Bazen kolay oldugunu, bazen degil.

Temiz ve Onaylanmis Kodu: biz asiri sisirilmis kodu ile web siteleri rastlamak degil daha fazla kez. Bir performans sorunu olarak bu kadar anlamina gelmez, ama yalin bir web sitesi hizli bilgi toplamak için de arama motorlari için yetenegi gibi kullaniciya performansini hizlandirabilir bu konularda, onlara sitenizin diger sayfalara geçmek için izin daha sik.

Içerik: Birçok site hala akilda içerigi ile gelismemistir. Hala insanlar, çok uzun sayfa yapar Bunlar geçerli kaygilar göz, vs yok, ama düzgün tasarlanmis site (bir grafik yogun düzeni hem de agirlayacak çünkü eger çok fazla metin istemiyorum duymak ne de satmak için sitenin yetenegini gelistirmek için tasarlanmis kaliteli içerik olarak) arzu edilir. Tüm ziyaretçilerin içerik bir demet okumak istiyorum, ama onlar satin almak istediginiz ürün veya hizmet hakkinda bilgi için kendi arzusu karsilamak için dogru bilgi verilmemesi halinde ne tüm ziyaretçiler satin almaya hazir degil.