web sitenizi tanitmak için yazi yazma – bu nasil yazi 2

Sizin makaleler genel bir sekilde yazilmalidir – dogrudan maddenin vücutta ürün veya hizmet tesvik yok, (bkz. asagida) makale Kaynak Box iletisim bilgilerini ekleyebilirsiniz. Makale metin yararli ve bilgilendirici parçasi olun – Yeterince yetkili içerik saglamak eger web sitesinde makaleleri insanlarin arkadaslarina tavsiye ve böylece ziyaret sayisi artacagi web sitesi güvenilir, yararli bir bilgi kaynagi yapacak sitenize.

Kendi web sitesi için yazilmis herhangi bir yazinin yapisi size kalmis, ancak anahtar kelime ve ifadeler eklemeyi unutmayin – bu asiri yapmadan! Kendi web sayfasinda bu açikça ürün ve hizmetlerini tanitmak olabilir.

Ve web sitesinin konusuyor – ona dikkatli bir göz atin – Orada verdigi bir parça, makaleler halinde yapilabilir, web sitesinde sayfalaridir? Bu ayni zamanda web sitesinden edinilebilir yaptiginiz PDF’lere geçerli olabilir – mevcut varliklari göz ardi etmeyin!

Asagidaki bilesenleri olusturmak veya saglamaniz gerekir makale web sitesinde yayinlanmasi için yazarken, olmasa da tüm makale web sitesi tarafindan da istihdam saglayacak:

Yazinizin için bir baslik: bu, kisa çabuk ve çekici olun!
Degil bütün web sitesi sadece makale ile ilgili anahtar kelime ve ifadeler listesi,
Makalenin kisa bir özeti: bir kaç cümle yeterli ve sadece ilk paragrafi kopyalamak degil çalisacagiz!
Madde: en az 250 kelime için amaci, bazi makale web siteleri en az 500 kelime gerektirir ragmen. Maksimum uzunlugu genellikle 2000 kelime, ancak pek çok kelime, iki veya daha fazla makale bölme makaleyi düsünmelisiniz yazdim eger!
Bir Kaynak Box: Bu kisa bir yazarin biyografisi içermelidir – sentances bir çift yeterlidir – ve iletisim bilgileri: web sitesi adresi ve e-posta adresi. Bunlar normalde Sitenize “canli” baglantilar olacak
Bir fotograf: zorunlu, ama okuyucularin site yazdi ve makale daha insan yapan kisi görmek için güzel degil.

Yaptigin zaman tüm bu seçtiginiz makale web sitesine gönderebilirsiniz ya da webmaster yazar olarak kabul edilmektedir emin, sizin için bunu yapmak için olsun çok dikkatli bir sekilde o zaman kontrol edin ve bunlari web sitenize eklemek için olsun çok.

Makale web siteleri için web sitesinde ayni maddenin koymak ve göndermek için planliyorsaniz ilk sitenize eklemek için en iyisidir, daha sonra, belki de bir kaç gün sonra, makale yayinlama web sitelerine gönderebilirsiniz. Insanlar bir makale web sitesinden bir makale bir kismini veya tamamini kopyalayip kendi olarak iddia için mümkün, ancak web sitesinde ilk yayinlayarak sahip – bu sirada bunu yayinlayarak size yazar olarak kendinizi kuruyoruz açikça bu özgün çalisma oldugunu yapti.

Makale web siteleri tarafindan yayinlanan makaleler mesru kopyalanabilir – kurulan sartlari takip eger. Bunlar genellikle tüm yazi kaynak kutusu ve makale ilk yayinlandigi üzerinde makale yayinlama web sitesinin bir bildirim de dahil olmak üzere, kopyalanmasi gerekir sart. Yazinizin böyle kopyalanan sahip bir baska destek – bu simdi daha da sirküle olacak ve tüm iletisim bilgilerini dahil olacak!

Bazi makale web sitesi kalin, italik, alti çizili ve mermi gibi biçimlendirme özellikleri eklemek izin, diger metin ve / veya kaynak kutusu gövdesinde köprü baglantilari olusturmaniza olanak saglar. Bazi siteler bu kolay bir süreç yapmak – digerleri html kodu girmeniz istenecektir – Bunu nasil emin degilseniz, o zaman profesyonel yardim almak. Bu, anahtar kelimeler veya deyimler kullanarak web sitenize baglanti olusturmak çünkü yapmaya deger, ancak, – ama makale basina iki veya üç baglantilari tutmak, bunu üzerine yok.

Sizin için ne bekliyor – yazma olsun!