Web makale pazarlama ve makale dagitim

Web makale pazarlama ve makale dagitim stratejileri basarili bir internet pazarlama kampanyasinin çok önemli bilesenleridir ve çok küçük bir bütçeyle çalisacak olan bu online sirketlerin yapmak veya kirilmasina neden olabilir.

Birçok kisi ödeme tiklama basina (PPC) reklam ile ilgili maliyetleri göze ve bu dizinlere makale dagitim oldugu arama motoru pazarlama, web dizini maruz kalma ve web makale pazarlama, olarak web sitesi ve ürün promosyon teknikleri güvenmek zorunda olmayan bir önemli bir bölümü. Diyelim makaleler pazarlama ve gönderme ile ilgili ne bir göz ve ne yararlari saglayabilir.

Madde Dizin yardim alin
.

makaleler yazmakta

Ya web sitesi içerigi için ya da makale dagitim için, yazi yazma bir beceridir ve sadece web sitenizin konu hakkinda birkaç paragraf yazmak çok daha fazla. Özet, baslik, açilis paragraf, gövde metni, kaynak ve hatta anahtar kelime listesi yapimina basari ya da eksikligi önemli bir fark yaratiyor. Madde arastirma da önemlidir.

Makale kendi web sitesi içerik olarak kullanilacak ise özeti ve kaynak gerekli degildir karsin, dagitim yönelik bir makalenin bu bilesenlerin her ihtiyaç duyulan seylerden ögrenmek zorunda. Genel olarak yazinin konusu ve özellikle anahtar kelime ve baslik için kullanilan diger kelime semantik ilgisi oldugu gibi bu bilesenlerin her anahtar kelime kullanimi, önemlidir.

Bu deneyimsiz yazarlar web makale pazarlama ve makale dagitim yasanan kurulan yazarlarin talimat olmadan olmasi olasi olacagini becerileri ögrenilir. Benzer anlayis makale dizinleri dagitim ile ilgili gerekli olan ne gereklidir.

makale dagitim

Makale dizinleri bir dizi yayin için yazi göndererek amaci, Ezines ve diger online yayinlar temelde üç bölümden olusmaktadir:

a) web sitenize geri almak ve böylece Google page rank artirmak için. Gerçek Page Rank indeksi yarari tartismalidir, ama linkler arama motorlarinda üst liste sansinizi artirmak yapmak.

Dört ana arama motorlari Google, Yahoo, MSN bir sorun ve sitenizin yetki hesaplarken tüm dikkate web sayfalariniza geri almak, ve endeksleri her sayfanin liste pozisyonu olan

Madde Dizin yardim alin
.

b) kendinizi ve web sitesi hakkinda biraz söylemek izin verilen makalenin kaynak bölümünde verilen baglantiyi (ler), tiklama geri almak ya da yazinin konusu hakkinda daha fazla bilgi sunmak. Kaynak en iyi sonuçlar için optimize edilebilir, hangi spesifik yollari vardir.

c) listelenen olan makale içeren bir makale listesi sayfasi üzerinden Google’da poz almak için. Bu sayfa 1 bu sekilde URL içeren yazi için pozlama ve daha iyi yapmak daha fazla basvuru almak mümkündür.

Büyük bir dizin sayisi ve Ezines içeren web makale pazarlama bir potansiyel dezavantaji içerik ancak web sayfasina geri baglantilari ani bir saldiri yinelenen degildir. Google bu konuda süpheli görünüyor, ve bir hafta ve üç ay arasinda üzerinde 400’den fazla dizin ve Ezines aralik, bir gönderme damlama-göndermek için daha iyidir. Bu dogru, üç ay!

Size bir makale yazmak anlamina ve daha sonra baska bir yazmadan önce üç ay beklemez. Üç ya da dört haftada yazmak, ancak farkli anahtar kelimeler ve web sitenizin farkli sayfalarda odaklanarak olabilir. Bu sekilde, sistem içine anahtar kelimeler ve web sayfalari çesitli odaklanmis makaleler çok sayida damlatmali vardir. Bu baglantilar sadece ana sayfanizi daha sitenize derin sayfalara yararlanacak ve Google bunun için sizi ödüllendirecektir.

Google makale listesi içerigi ile ilgili olarak bir süre çogaltilmasi bir ölçüde tolere görünen bu yana yinelenen içerik bir sorun daha az ve çiftleri listeleri düsmek baslamadan önce birkaç hafta yinelenen gönderimler parasi alirsiniz.

Web makale pazarlama ve makale dagitim basarili olmak için için uygun ve yetkili yapilmasi gerekiyor, ancak o zaman ücretsiz reklam ve birçok kisi binlerce dolar ödeme yaptiginiz için arama motorlarinda ücretsiz pozlama oldugunu elde edebilirsiniz eger. Ve herkesin kullanabilirsiniz bir sey!