web ile ilgili makaleler yazarak en üst düzeye

Müsteriler ve potansiyel müsteriler, geri gelmesini saglayacak bir anahtar yolu maksimum maruz kalma için web sitesine bakin kendi yazi yazmaktir. Eger yazmak ve web sitesi ve ne web baskalari için yapabileceginiz hakkinda makaleler gönderebilirsiniz birçok ücretsiz web sitesi bulunmaktadir. Eger deneyimli bir yazar degilseniz Ilk olarak, yazi yazmak için ögrenmek için zaman ayirin. Birkaç ipucu toplama aciyor asla. Eger zaman, ama ekstra mali yoksa, size yazi yazmak ve sizin için bunlari göndermek için bir yazar ya da is ise seçebilirsiniz. Bu en uygun olmasina ragmen, sonunda oldukça pahali oldugu ortaya çikabilir.

Eger web sitesine yönlendirme makaleler yazarak en üst düzeye nasil Iste bazi ipuçlari:

1. Eger bir makale yazmak istediginiz belirli bir ürün, hizmet veya güncellestirme seçin. 75 ve 1200 kelime arasinda tüm makaleleri tutun. Rahip olmayan kimse açisindan yazmak ve tüm uzun teknik ve bilimsel put kaçinin. Cümleler kisa ve öz tutun. Paragraflari kisa ve bir konu ile sinirli tutun. Eger bezelye bir paragrafta ne kadar büyük hakkinda yazmaya baslamak ve ayni paragrafta senin büyük havuç üzerinde baslatmak istemiyorum. Eger sebze satis ve sebze hakkinda yazmak istiyorsaniz, bezelye ve orada havuç kendi paragraf verir.

2. Bu yeni malzeme yüklemek için önemlidir. Bu bayat gitmek için bir makale için uzun sürmüyor. Yararli ve özgün bilgiler düzenli olarak gelmesini istiyorum. Sen hala orada çalisiyor ve aktif bir internet sitesi oldugunu müsterilerinize kanitlamak zorunda. Eger 2004 yili Ekim ayinda son makale yazdi, daha sonra web güvenilmez ya da terk edilmis gibi görünmektedir. Müsterileriniz tutmak ve potansiyel müsterilerinin tüm up-to-date ve baska bir yerde bulmak mümkün olmaz ücretsiz bilgi ile bunlari saglamak.

3. Yeni makale müsterilerinizin yararlanacak nasil düsünün. Bazi “nasil yapilir” yazi yazmak için deneyin. Birçok kisi makaleleri nasil yapilir en ilgilendi. Müsterilerinizin makale yararlanacak nasil bulmalarina yardimci size saygi kazanmak ve hak güven ve kazanç saglayacagi olacaktir. Güvenilir isletmeler sadik müsteriler olusturmak.

4. Eger bir makale yazmak degil seçerseniz, makaleler, ipuçlari, referanslar ya da web siteleri ve e-dergiler diger insanlar tarafindan yazilmis kitap alintilar eski defterleri ve kopyalayip sitenize yapistirabilirsiniz. Bunu önceden yapmak için yazarin veya web sitesi sahibinin izni olmasi gerektigini unutmayin. Bu düzenli olarak bir sey olmasa da, web siteniz için güzel bir dolgu olabilir. Her zaman web sitesi ile ilgili içerigi ile makaleleri seçtiginizden emin olun.

Bu müsterilerinizin okumak ve onlari geri daha gelmesini istediginiz bir sey yazmak için bir is. Düzenli olarak web güncelleme müsterilerinizin size oldugunu bildirmek için harika bir yoldur. Düzenli olarak web sitenize yönelerek, bunlari size yazilan terk degil bildirin. Ayrica aylik özel sunarak müsterilerin sitenizi dönen tutabilirsiniz. Bu Ücretsiz Kargo Ay, Ücretsiz Hediye Ay, Indirim Ay veya Bir Bir Ücretsiz Ay alin satin gibi cazip tesvikler sunan deneyin. Bu web dönmek için müsterilerinize tesvikler sunmak için size baglidir.