viral reklam 101 – bu degil kullanimi küçük business_ yok olabilir

Millet var oldugunu bilmiyorsaniz, bir katil ürün veya fantastik tasarlanmis web sayfasi var eger önemli degildir, önemli degil, ve büyük yapmak için gidis degildir. Her seyden kötüsü, is sadece ölebilir.

Hatta asthere bugün pek çok e-ticaret siteleri tarafindan kullanilan pek çok yöntem ve planlari olan, tanima reytinglerde ekstra baharat ile sizi yardimci insanlarin bazilari hala var. Bunlardan biri, böylece viral pazarlama olarak da bilinir.

Hatta Viral vadeli kolay bir veba, çok tüm bilgisayar sahipleri tarafindan korkunç bir kelime gösteriyor asthe, bu çikiyor gibi degil. Bu aslinda sizin is yaymak için bir pc virüs kullanmayin, aksine bunu sadece öldürebilir. Herkes yeterince reklam ve spyware açilir tüm olanlar olmustur.

viral pazarlama genel bakis

Ayrica Viral Reklam aksi bilinen Viral Pazarlama bir ürün veya sirket genel kamu bilincini olusturmak için kullanilan bir pazarlama teknigidir. Bu ürün ile, bagladim bir kisi alabilir ve aslinda geçmek zorunda veya eglenerek bagimlilik araçlarinin diger türlü binmis tarafindan ürün tesvik hakikaten olmadan halka disari ulasmak için medyanin birçok çesidi kullanimi Buna ek olarak veya sirket reklam.

Özetle, sirketler kavrami binmek eger onlarin aile ve arkadaslar için geçmek için gidiyoruz bir medya içerigi gibi diger insanlar. Onlar bir yardim etmek için sirket marka veya logosu veya ürünlerin açiklama veya her içerik ile henüz bir daha geçmek olabilir böyle serin bir flash oyun, komik video, komik hikaye ve gibi bazi medya, tesvik sponsor sirket veya ürün.

Onlar orta düsük maliyetli olabilir çünkü Viral pazarlama reklam ve pazarlama popüler bir araç haline gelmistir. Istenmeyen posta, ürün üzerinde pas için bir kisinin sevk de viral pazarlama sayilari olarak etiketlenmis olmaktan uzak kalmak için. Bir kisi onlar gönderen olarak biliyorum kisinin adini görürse, bunu engellemek ve de açilmaz.

Kendi viral pazarlama yayilmasinda bir el ödünç kez Birçok sirket gibi indirim ve iadesi gibi tesvikler sunuyoruz. Bir viral pazarlama genellikle ile atfedilen tesvik hacmi veya toplama belirlenmesinde bir kisiden alir alicilarin seçimi baglidir.

Sizin yarariniza Viral Pazarlama kullanimi

Viral pazarlama en önemli ve en önemli yarari, sadece web sayfasi ve sirket hakkinda tanitim ve halki bilinçlendirme önemli sayida elde edilmesi. Bu potansiyel müsteri olabilir trafik bir float olusturmak için olsun. Biraz yaraticilik ve hayal gücü, arti bazi tesvikler veya ödüller ile, büyük olasilikla insanlarin büyük bir koleksiyon için disari basarili ve varligini ilan edebilirsiniz.

O kadar her site ve sirketler Viral Pazarlama ve Reklam etkinligi için üzerinde alici vardir. Bunun kullanimi muhtemelen muhtemelen is öldürür degil. Web sayfasi tesvik diger programlari ve yöntemleri ek olarak, Arama Motoru Optimizasyonu ve bu, viral pazarlama gibi kolayca degerlendirmesi oyun içinde önünüzde itmek olabilir.

Viral Pazarlama millet sizin ve sirket hakkinda bilgi almak için sinsi bir sayesinde olabilir. Onlari birlikte reklam geçmek olsun. Onlar yatirim degil düpedüz bir is intihar olabilecegini çok düsük maliyeti de olabilir. Tek gereken mükemmel bir fikir, iyi bir addicting oyun, birçok fikir piyasada hala mevcuttur komik bir hikaye. Bir dedikodu ya da bir vizilti olusturmak, birçok film onlari popüler hareli yapmak skandallar ve dedikodu ile tesvik edilmektedir. Film-Blair Witch Project gözetmektir Be?

Birçok sirket viral reklam denedim ve onunla birçok basari öyküleri oldu. Klasik bir örnek Microsoft’un Hotmail oldugunu. Onlar 1 bilinen büyük bir sirket düzeni kullanmak için ve onlar için harikalar çalisti.

Simdi sizin için mucizeler viral reklam yararlanmak için sizde. Kanunun simdi ve Viral Pazarlama ve satis rakamlari için saglayacaktir yarar.