viral pazarlama, dedikodu en iyi seydir

Eger dedikodu nefret insanlardan biri misiniz? Ve yuvarlak ve yuvarlak gösteri is dünyasinda ve önemli insanlarin özel hayati gitmek tüm bu murmurings mi?

Belki bu yazi özellikle is alaninda, size dedikodu, haber ve söylentiler dünyaya bakmak sekilde degisecektir.

Sadece tüm bu konusma, haber ve bu fenomenin kilcal difüzyon sadece olmayan geleneksel pazarlama stratejileri gibi, geleneksel pazarlama stratejileri için çok yararlidir. Tüm bu sadece hizli bir ofis ya da küçük bir ülke içinde, bir kisiden digerine yayilan bir virüs gibi olur. Yani agizdan agiza bile, çok ilginç olur kim yaramiyor ¡¯ umurumda dedikodu hakkinda çok sey, ama herkes is faaliyetleri ve artan popülaritesi yarar iletmek için, o çok yararlanabilir.

Aslinda bu gerçek söylentiler olurdu sanki kendi kurumsal haber koymak ve yaymak mümkündür nerede, viral pazarlama islemleri etkinlestirmek için gereken tam olarak ne oldugunu, ama özellikle insanlarin merak ve olacak uyandiracak bir pozitif ve keskin bir sekilde konusmak ve bu konuda diger insanlarla tartismak. Agizdan agiza: Tüm bu kurumsal iyi yaygin ve derinlemesine bilinen olma ve tamamen dogal bir formu kullanarak, büyüyen saglar.

Pratik olarak sadece sizin pazarlama stratejileri yardimci olan bir virüs gibi dedikodu düsünmek zorunda.

Virüs sunabilecegi baska bir seçenek sadece bir virüs hakkinda konusurken, korku, insanlarin biyolojik bir sey ya da PC için bazi tehlikeli yazilim hakkinda düsündürüyor. Hatta bu korku pazarlamaci tarafindan istismar edilmesi gerekir, bu sekilde haber her yerde yayilabilir ve mümkün oldugunca hakkinda konustuk olmak için olsun. Bu bir kendini savunma içgüdüsü oldugu gibi haber yayar toplumda olusturulan korku, sadece sayesinde olur.

Açikçasi en iyi çözüm bu iki temel özellikleri, sadece bir söylenti olarak görülen dedikodu biri ve sigiller ve tüm insanlarin korkutan bir virüsün biri arasinda tam karisimi bulmaktir.

Örnegin, viral pazarlama açisindan iyi bir haber yazma yakindan okuyucu etkilemek ve böylece haber ve sözlü ve yazili her ikisi de asagidaki yeniden dagitim, bir geri çagirma kolaylastirmak için, ilk sey olarak, bazi özel düzen ve mümkün içerik özellikleri, sopa anlamina gelir.

Bu açidan, sag alanda sicak bir çekim ya da VIP resmi koymak ve bundan bir sekilde haber olusturdugunuzda, sadece okuyucu ya da olasi internet kullanicilari arasinda, popülerlik açisindan büyük bir geri bildirim almak yapacak, ancak da her zaman bir kepçe için ya da yeni bir sey ariyor, diger medya.

En zor sorunun üstesinden gelmek için? Sizin güvenilirlik asla kaybetmeyin.