video çevrimiçi yapmak için en hizli, en kolay yolu

Video pazarlama hizla tüm en etkili pazarlama yöntemlerinden biri haline geliyor. YouTube tek basina insan kelimenin tam anlamiyla milyonlarca kez bir gün binlerce ziyaret edilmektedir. Sadece akla gelen her konu hakkinda ilgili eglenceli videolarini bulabilirsiniz. Ve bazi insanlar çözümleri, ürünleri, ya da umutsuzca ihtiyaç duydugu hizmetler için arama insanlardan kar kaldiraç büyük miktarlarda için kullaniyor. Eger sokmak internet makale yazma ve video üretim gücünü baslayabilir varsa, önde online saticilarin% 95 birkaç dev adimlardir.

Online video yapmanin en zor ve korkutucu yönü nedir? Evet, tabii ki, insanlarin istedigi ya da bilmeniz gereken bazi ilgili içerige sahip olmalidir. Ama gerçekten çok zor bulmak oldugunu? Out internette ham veri sayfalari milyarlarca, bir video için oldukça iyi ve bilgilendirici yazi veya komut dosyasi bir araya getirmek için yeterli bilgi izini artik çok zordur. Bize çok az bir milyon dolar gibi ya da Regis Philbin, belki de, kadar rahat ve eglenceli olabilir çünkü bir barikat çarpti Ancak, burada. Ben bu adam muhtemelen akne yararlari hakkinda bir kalabaliga konusmak ve bir saat kadar için iyice eglenin tutmak olabilir, anlamina gelir.

Ama çogumuz bir kamera önünde çok zaman geçirdim degil ve biz rahatsiz görünüyor, aydinlatma yetersiz olabilir, biz ‘um’ gibi söyleyerek seyleri tutmak ve ‘ya know’, ve biz yarim araciligiyla konusma unutmak ve yeniden baslamak gerekir tekrar on bes kez. Hayir, kaliteli video yapma tam bir piknik degildir. Sorunlar online video biçmek zengin meyvelerini toplamaya en çok engellemek.

Peki, Madde video Robot bir çözüm sunar ve çok iyi yaparim. Aslinda, bu kadar iyi aslinda üç ila bes dakika içinde büyük bir video içine önemli bir makale açabilirsiniz bunu. Hayir, saka yapmiyorum. Ve özel arka planlar bir seçenek sunacak yapmak video, arka plan müzigi seçebilirsiniz, keskin özel efektler kullanarak ekrandaki kopyasini yerlestirir, ve yüksek sesle makale okumak için bir ya da daha profesyonel sesleri seçebilirsiniz. Bunun yerine kendi sesinizi kullanmak istiyorum eger Dahasi, bunun yerine aktörlerin seslerini kullanarak bu kaydedebilirsiniz.

Ben bir sonraki itiraz, duymak “Güzel, ama benim video gönderebilirsiniz video siteleri ile asina degilim.” Belki duymussunuzdur tek YouTube ve hatta bu bir kayitli degil. Peki, merak etmeyin. Aslinda dogru Madde video Robot web sitesinde tüm üst video siteleri kayit olabilirsiniz. O zaman sadece bir dügmeye basin ve yeni video istediginiz gibi onlari kadar otomatik olarak sunulur.

Ben güvenle bu Madde video Robot internet üzerinden kaliteli video yapmak için en kolay ve en hizli bir yol sunar söyleyebiliriz düsünüyorum.