van grafik – bu imge_ var

Van Grafik Müteahhitler, Esnaf, Tamircileri ve Teslimat Araçlar ile iliskilidir. pek çok durumda bu müsteriye görüntü temsil eder. Yaptiklari ilk sey, kapilarini çalmak, onlar ile ilgileniyor kim oldugunu görmek için, van bakmaktir. Onlar van olsun izlenim, onlar hizmet için ödemek ne etkileyebilir.

Bazi mesgul esnaf aktif olarak yeni is istemek için çalismiyoruz çünkü, araç grafikleri yatirim için gerekli olmadigina inaniyorum. Onlar izlenim gelistirerek, potansiyel olarak her is karliliklarini artirmak olabilir, fark yoktur. En çok onlar gerçekten bir izlenim verme degerini anlamiyorum, bir hizmet saglamaya odaklanmistir.

Iste onlarin Van Grafik ve bunlari nasil önleyebilirsiniz ile yapilan en büyük hatalardan bazilaridir.

hiçbir pazarlama stratejisi
Hiçbir odakli mesaj ile herkese hitap çalisiyor, sonuç NO-ONE hitap yani. Ilk hedeflediginiz ve onlarin ihtiyaçlarina konusmak için çözüm pozisyon kiminle karar için son derece önemlidir. Herkes görmezden. Bu, tüm vinil araç giydirmeleri için de geçerlidir.

çok fazla bilgi
Araç üzerinde küçük bir alan üzerinde çok fazla bilgi tikmak çalisirken karsi verimlidir. Onlar hizmetlerin herhangi birakmak istemiyorum. Bu sonuç okuyucu bunaltiyor metin, bu yüzden geçimsiz ve bir sey okumaz. Eger müsterilere açik olabilir ne çok bu yana, onlar için önemli olan temel unsurlari odaklanmak. Bunlari söylemek için bir sebep vermek, “ben is yapmak istiyorum sirket.” Onlara bir bakista bilgi almak için daha kolay olun.

çirkin tasarim
En Esnaf sadece çekici bir iyi tasarlanmis grafik degerini hafife. Birçok durumda hedef müsteri seyler güzel tasarim ve takdir Tezgahi için keskin bir göz vardir. Iyi tasarlanmis van grafik herhangi bir gerçek grafik görüntüler, ancak o kadar az grafik dahil zorunda degildir, daha önemli yazi tipi, rengi, boyutu ve araç yerlestirme. Sadece basit yazi ve sirket logosu kullanarak çok çekici bir tasarim olusturabilirsiniz. Bloklu ve monoton görünüyor metin ucuz bakmak için aracin neden olur ve genel izlenim düsüren.

Eger gereken harcama degil
Bu harcamalari önlemek ama vinil kalitesi önemli ölçüde degisebilir unutmayin ve gerçek degeri tasarim ve montaj uzmanlik oldugunu gerekir. Sizin kadar yapmaniz gerekir harcamak, böylece araç üzerinde mümkün olan en iyi görüntüyü elde emin olun. Size deger görüntü nedir? Eger dogru yapmak göze en edemezsen, ben yapabilirsiniz kadar önümüzdeki 3-5 yil için grafik ile sikismis olacak çünkü, bekleyen öneririz. Bu, uzun vadeli elde edebiliyoruz ne büyük bir fark yaratabilir.

insanlar bosa degil
Hiç ayrintili görüntüler ve “Cordell Tas” gibi bir baslik ile kamyonet sarar veya diger vinil araç giydirmeleri, görülen, ancak onlar tas ile ne hiçbir fikrim yok? Bu sinirli yapmaz mi? Eger insanlarin dikkatini çekmek planliyorsaniz, size ne iletisim kurmak için onlara borçluyuz, ya da sinir bozucu ve bence kaba.

sonuç
Bu görüntü son derece önemlidir ve Van Grafik olusturmak ve isiniz için çekici bir görüntü için iyi bir tasarimci ya da pazarlama anlayan araç grafik tasarim sirketi, bulmak, bu nedenle, son derece güçlü bir pazarlama araci olabilir. Gerçekten hedeflediginiz kim oldugunu anlamak için, ihtiyaciniz olan tüm zaman ayirin emin olun. Mesajiniz 3 saniye içinde, onlara hitap etmek gerekiyor. Kendi sektöründe herkes ne yaptigini yapmayin. Unutmayin, amaciniz Van Grafik ile uyum degil öne etmektir.