uzun vadeli sosyal imleme teknikleri test etmek için

Son birkaç yildir SEO ve pazarlama için çok yönlü bir araç olarak sosyal imleme yükselisi IM büyük bir etkisi oldu. Özellikle off-sayfa SEO amaçlar için, kendi itibarini hiçbir izin-up gibi görünüyor. Ancak, daha agir Bookmarking siteleri de kullanilabilir uzun vadeli stratejik yöntemleri bulacaksiniz. Genellikle, hitap ne belki de sizin is hedefleri meselesidir ve. Social Bookmarking siteleri temelde Sohbet gerçekten yeni olanlar için, yer imleri tutmak için bir yer verir. Bazi Bookmarking siteleri imi etiketleri kullandiginizda bir etkisi vardir digerlerinden daha fazla SEO gücü var.

Bir birkaç yil veya daha fazla, önce sosyal yer imi siteleri Google sonuçlarinda çok yüksek siralama edildi ve böylece bu sitelerin nofollow için dofollow gelen baglanti niteligi degisti – Google suçlarlar. Daha iyi bilinen Bookmarking siteleri sadece kendi yer imleri için arama sonuçlari öldürmek basardik. Google bu güçlü kitap isaretleme siteleri ve nofollow iliskisel niteligi üzerinde herhangi bir etkisi olsaydi kim gerçekten bilmiyor. Ancak ilginç olan, ve biz tüm Google ya da olabilir biliyorum.

Eger sosyal Bookmarking siteleri kullanarak daha sorumlu bir yaklasim Ama pozlama elde edebilirsiniz. Ne backlinking için çok profilleri ile ilgili sorunlar neden olabilir bu profilleri iyi yazilmis ya da yüksek kalitede benzer bir sey degildir oldugunu. Ancak, kendi profillerini olusturarak birkaç dakika sürebilir kisiler bilgili degilim. Mesru olma görünüse sahip profilleri sizin için daha büyük bir is yapmak ve bir yorum geçen büyük bir sans olacaktir. Ayrica, bunu yaptiginizda siteye bir sey ekliyoruz, ve yillardir yüksek kalitede imi profilleri devam edebiliyoruz.

Içerik malzeme ile yararli bir profil olusturmak yaptiginizda, o dogal olarak bu bir RSS beslemesi olusturabilir. Iyi bir RSS beslemesi ile SEO degeri vardir, siz yapabilirsiniz RSS dizini gönderimler söz degil. Sonra ne yapacak baglantilarinizi ve diger ilgili içerik çalismak edilir. Sadece sizin beslemeleri olaganüstü içerik saglamak ve onlari baglantilari ile spam olma açik kalmak emin olun.

Eger beslemeleri içerik ve farkli pazarlama yöntemleri miktari ile tutmak zorunda oldugu bir denge vardir. Bir baska önemli yönü zaman ayirin ve bu imi sitelerde iliskiler kurmaktir. O zaman yapi iliskileri geçirmek için gerekli ve bilinen olma degil, ama tamamen zaman alici olmak zorunda degildir.

Sosyal imleme hakkinda alt satirinda tamamen size baglidir nasil kullanilacagi. Çogu kisi sadece backlinking için onlari kullanma egiliminde ve yukarida özetlenen yaklasim pek çok kisi tarafindan kullanilmadigindan emin görünüyor. Ancak, gerçekten biz kullanmak olanlardan almak yorumlarina dayanarak bu stratejide güçtür.