ücretsiz PLR makaleler ile para kazanmak için nasil

Bazi web tasarimcilari kendi sitesine insanlari almak ve biraz para kazanmak için ücretsiz içerik dizinleri yazilmis makaleler kullanmaya çalisin. Bu bagli kurulus pazarlama için taze ve birden fazla tedarikçi için çalismak istiyorum ama internet sitesinde bina için para olmayan kisiler ile en sik olur.

Bu bir kisi olan tek seçenek olabilir anlasilabilir olmasina ragmen, saygin bir site kurmak için en ideal yol degildir. Ücretsiz içerik kariyer için ters olabilir neden olarak nedenlerle bir dizi vardir.

Sorun # 1 – arama motorlari

Arama motorlari ayni içerigi hayranlari degil, bu siralamanizi etkileyebilir ve yer almak için daha zorlastirabilir. Iyi bir siralama elde etmek için ayni yazili içerik paylasmak fazla site, daha az olasilikla olacaktir.

Onlar bagli kurulus baglantilari tiklayin için bir firsat var o kadar iyi arama motoru derecelendirme web sitenizin ziyaretçileri almak gereklidir. Hatta ziyaretçi alamiyorsaniz, o zaman bu nedenle sonunda müsteri, öncelik biri olmalidir almak için sonuçlarinda yeterince yüksek olacak sekilde web sitenizin arama motoru optimizasyonu üzerinde çalisarak, herhangi bir gelir elde asla.

Problem # 2 – ziyaretçi tiklayin Ulasim

Arama motoru sonuç sayfalarinda sitenizin yüksek alma ve site ziyaretçilerinin edinme zor bir istir da ayni zamanda bu ziyaretçilerin bagli kurulus baglantilari tiklayin almak için bir konumda olmalidir, çünkü, maalesef bu savasin sadece yarisidir. Ziyaretçilerin diger web sitelerinin bir kitle gördük benzer içerik görürseniz, onlar bagli kurulus baglantilari tiklayin daha az olacaktir. Bunun iki nedeni vardir: onlar ile ilgileniyor bireysel güven bir konumda olmak istiyorum ve bu kisi bir uzman olduguna inanmak istiyorum.

Içerik sadece diger sitelerden çogaltilir ise, gerçekten onlar hakkinda neler konustugunu bilmiyor ve dolayisiyla da ürün önerileri agir aramaz biri olarak maruz kalacagi. Bu gerçekte size para kaybedersiniz ettiginizi, var linklere tiklayin ziyaretçi sayisi azalacaktir.

sorun # 3 – yazar Arsiv-

Eger ücretsiz içerik kullanmak zaman içinde yazarin imzasi tutmak zorunda ya da sorun geçecektir. En yazar Arsiv-linkler için bu bir sorun sunar. Bu okuyucu içerigi okuduktan zaman yazar linke tiklayin için gidiyoruz güçlü bir olasilik vardir anlamina gelir. Kendi imzasi bir baglanti içerir neden Birçok yazar kendi web sitesi ziyaretçileri için bir yöntem olarak ücretsiz içerik kullanmak, hangi. Yazili malzeme bu tür istihdam ayak kendinizi çekim ve olasi kazançli web sitesi ziyaretçilerinin kaybetme anlamina gelebilir.

Eger ücretsiz içerik kullandiginizda bu bilesenleri bir araya ne zaman gelir bir düsüs ile ciddi bir sorun göreceksiniz. Bu size satis elde yardimci olmak için benzersiz içerik içine herhangi bir parasal kaynak yatirimi deger. Eger gerçekten para yoksa, içerik olustururken de kendi el çalisirken düsünün ve sonra bir kar elde kez bir uzmanindan isteyebilirsiniz.

Ama denemek isteyebilirsiniz baska bir yöntem yoktur. Sen PLR (private label makaleler) kullanmak ve onlari benzersiz yapmak için (spin) yeniden yazabilirsiniz. O zaman bile makaleyi kendi kaynak kutusu koymak ve makale dizinleri gönderebilirsiniz. Bu web sitenize tek yönlü geri almak için harika bir yoldur. Bu, bazi trafik almak ve arama motorlarinda siralamanizi artiracak. Ayrica sitenize arama motoru örümceklerinin çekmek için web sitenizde bu yeniden içerigi kullanabilirsiniz.