ücretsiz makale dizinleri en çok faydayi elde etmek için hizli ve sik sik sonrasi

Bu sik sik neredeyse bir klise oldugunu söyledi olmustur, içerigi internette kraldir. Nis üst ulasmak için ayni zamanda ücretsiz makale dizinleri orijinal, degerli içerik ile çok sayida makale katkida bulunurken sürekli ilgili, kaliteli içerik ile sitenizi güncellemek gerekir. Bu sitenize üreten geri tutmak ve page rank artirmak saglayacaktir. Insanlar kaliteli malzeme olusturmak tutmak oldugunu fark baslar gibi o da okuyucu artacaktir.

Bu okuma iseniz bir makale pazarlamaci (veya Bum Pazarlamaci) olan ya da en azindan makaleleri pazarlama stratejisinin bir parçasidir. Size iyi! Bu web sitenize daha fazla kisi almak için en iyi yollarindan biridir. Sen Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), sirketlerin yapmaniz gereken tüm basliklari ve basliklar ve falan filan anahtar kelimeler koymak oldugunu söyleyerek duymus olabilirsiniz. Nis az veya hiç rekabet varsa bu tüm iyi ve iyi, ama bu genellikle durum böyle degil. Beni yanlis anlamayin, ben SEO inaniyorum. Sitenizde (bu benim için vardir) için harikalar yapabilirsiniz, ancak yalnizca ilk tabanina alir. Seni bilmiyorum, ama daha iyisi bir home run ya, bir grand slam vurmak istiyorum!

Kaliteli makaleler yazma ve ücretsiz makale dizinleri onlari göndererek bu grand slam yakin birini çalistiran siçrama alacak. Hatta makaleleri kendiniz yazmak zorunda degilsiniz. Bol bir ücret karsiliginda, sizin anahtar kelimelere göre yazi yazmak olacaktir hayalet yazarlar vardir. Ücreti 500 kelime yazi $ için yaklasik 12 genel olarak ve bu anahtar kelimeler için optimize benzersiz içerigidir. Iyi seyler degil mi? Kesinlikle! Malzeme kullanarak insanlarin sadece bir avuç “benzersiz” olarak ilan PLR içerik kullanan insanlarin bu avuç muhtemelen hiçbir zaman düz binlerce dönüsecektir çünkü gitmek için yol degildir. Tamamen benzersiz olacak çünkü kaliteli bir makale yazmak için çok az çaba gerektirir ve faydalari çok daha fazladir.

Ilk büyük makale dizinleri yazi göndermek, olanlar EzineArticles gibi. Sonra en az üçte bir oraninda makale yeniden yazmak ve bu ArticleWeaver gibi küçük dizinlere göndermek. En saygin makale dizinleri size üyenin alaninda görüntüleyebilirsiniz makaleler için istatistikleri devam edecektir. Bu istatistikler makale incelendi ve kaç kez kaynak kutusuna URL tiklandiginda edilmis kaç kez yer aliyor. URL tiklama sayisina göre görüslerin sayisina bölünmesiyle ve daha sonra 100 ile çarpilmasi Basit bir dönüsüm yüzdesi verecektir. O dönüsüm orani% 10 veya daha iyi olmak isteyeceksiniz.

Ücretsiz dizinler bazi anahtar kelimelerinizi demirlemis olabilir sizin kaynak kutusuna köprü için izin verir. Nis lacivert pamuk kazak ise, örnegin, size link metin olarak “lacivert pamuk kazak” olabilir. SEO, anahtar kelimeleriniz için demirlemis bir hiper baglanti ile tanidik olanlar için çapa metin olarak “buraya tiklayin” olan çok daha yararlidir.
Bunu nasil baktiginiza olursa olsun, makale pazarlama çok degerli bir araç oldugunu ve gücünü yararlanarak olmalidir.