ücretsiz akilli telefon uygulamalari mal

Mobil cihazlar bilgisayarlara dönüm daha fazla veya daha az olan ve simdi herkes sadece, telefon görüsmeleri yapiyor manifatura ve fotograf çekmek çok daha fazla için bizim telefonlar uygulayabilirsiniz. Örnek olarak, mali inceleyerek ürün ve hizmetlerin çesitli en iyi indirim bulma ve hatta sosyal ag sitelerine baglanmak, örnek pazarlama ve pr özel teklifler gibi ilgili pek çok diger is ve kisisel faaliyetler için hücresel uygulamalar yararlanabilir vb. Bu yararli uygulamalar çogu zaman tamamen ücretsiz olan ve sadece günlük hayatta çok daha az zor hale getirmek için yardimci olamaz, ama ayrica zaman ve paradan tasarruf. Burada mali yönetmek ve hem de zaman ve para kazanmak için yardimci olacak alti sifir maliyetli cep telefonu uygulamalari bir liste asagidaki gibidir:

1. Savvy alisveris – Bu akilli telefon uygulamasi araciligiyla çocuklar en çok sevdim oyuncaklar ile ilgili çok iyi bir pazarlik bulun. Oyuncak tedarikçiler çesitli türlü fiyat seviyeleri gözden daha kolay olamazdi ve rahat onlarin alisveris bulur böylece ve bunun üstüne, yön ve telefon numarasi almak olacaktir.

2. Mint.com – Bu akillica hücresel uygulamasi nedeniyle para Kolu – dogrudan cep telefonu ile benzeri hesap bakiyenizi ve islem kontrol, ve.

3. Groupon – Bu cep telefonu uygulamasi araciligiyla örnegin bistro, masaj tedavisi ve tiyatro firsatlar için bölgesel pazarlik yükleri kesfedeceksiniz. Bu teklifleri her biri sadece insanlarin belirli bir süre sonra etkisi gelir bunu kabul etmis ve çok büyük olabilir – birçok durumda normal fiyatinin 50-90 oraninda kapali. Groupon is id? Bir büyük pazarlik müzakere niyeti ile büyük üyeleri listesi kullanmaktir ve kesinlikle her anlasma için önceden belirlenmis miktarda gereksinimi ulasmak için tahrik olacak gibi bir yaklasim tartismasiz kendi kisiler ile promosyonlar tartismak için var sürücüler size kaydolmak için tercih.

4. Bakkal IQ – Bu mükemmel uygulama size akilli telefon kamera kullanarak barkod tarama ve ayrica bakkal listesine elle farkli ürün eklemenizi saglar. Bu ayrica farkli koridor tarafindan ürün düzenlemek ve sirayla alisveris listesi karsilik pazarlik belirlemeye yardimci olur.

5. Çocuk Yemekler Fiyatlari – Çocuklarinizin toplayin ve bütün Amerika Birlesik Devletleri ile çocuk yemeklerde tanitim kampanyalari saglayacaktir olur çesitli restoranlar büyük bir seçim kesinlikle hiçbir ücret ödemeden onlara yiyecek vermek. Kendi memleketi erisilebilir Çocuk Fiyatlari Yemekler vardir bu durumda kesfetmek için yerel bir posta kodu arama yürütün.

6. Havlama – Sen su anda yerine yemek, yerellestirilmis bir kahve dükkani bulmak amaci ile bir iPhone uygulamasi seklinde akilli telefon uyarlanarak uygulanmasi mümkündür, ya da yine, zaten internet tarayicinizda Yelp 100 birkaç kez kullanmis olabilirsiniz bile degerlendirmeden geçmesi ve hizli bir sekilde yön olsun sonra bar ve.

7. Didmo – Belki de sirayla gerçekten diger akilli telefon kullanicilari için zorlayici satis mesajlari sunmak için oyuna getirebilir kendi cep telefonu uygulamalari üretmek için dalabilir? Didmo cep telefonu uygulamasi olusturma sasirtici kolaylastirir bir cep telefonu uygulamasi yazilimi saglar. Ücretsiz ve ek olarak çok kendi cep uygulamalari gelistirmek ve örnegin bir olay, firsat, ürün veya hizmet, pazara bu uygulamalar kullanir.

Kesinlikle insanlarin iyi bir sayi bugün için yararli oldugu ortaya açabilirsiniz Bir diger faktör hücre uygulamalari için çesitli promosyon hileler sayesinde 2011 yilinda önemli ölçüde genisleyen hiç süphesiz olabilir. Bu hiç süphesiz hedeflenen pazara yoluyla almak için giderek daha fazla insan gibi firmalarin saglayan ekstra akillica reklam yaklasimdir.