tweet toplayici kupon kodu – mükemmel twitter reklam yazilimi

Tweet jeneratör ustaca, ben tek bir tiklama ile hemen hemen 300 tweets ile gelmesi bir konumdaydi. Sadece simdi twitter hesaplari tüm islemek için nasil olacak basit tarafindan sasirdim. Bu hemen hemen bu sistemin gerek kalmadan tam zamanli kariyer olabilir! Çok sürüm 3 ile etkilendim ve son derece arayan herhangi bir kisiye tavsiye ediyorum
twitter otomasyon yazilim paketi. Bu her seyi yapar!

Tweet Toplayici artirmak olabilir iki alanda arayüzü ve genel performansi vardir. Arayüzü orta açiktir ama sadece biraz tarihli ve görünüyor bu (sadece olmasi çikarken genellikle varligina geri geliyor olsa da) görevlerini üstlenen var ama yeterince güçlü PC’lerde arayüzü normalde donuyor ise, bir “2.0? Yenilemek gerektiren içinde . Yazilim, düzenli olsa da bu yüzden umarim genel performans güncellenir ve arayüz gelistirmeleri uzun vadede sürümde önümüzdeki olabilir, ve bu küçük olumsuzluklari kesinlikle yazilimi ile kullanimi ile ilgili gerçekten etkisi yok.

Sen 1 twitter profil çok daha fazla ele almak mümkün olacak. Bu heyecan ag birçok farkli twitter profilleri arasinda disari açilmak üreyebilir. Ayrica twitter hizmeti gibi pazarlama ve halkla iliskiler müsteri profili ele almak mümkün olacak. Tweet Toplayici Platinum kullanarak Twitter profilleri sinirsiz miktarda bizim programi kullanin! Ayni zamanda çok sayida Profilleri çalistirin: istediginiz gibi sizin profilleri çok, hem de yazilim programi gibi mekanik her hesap ile çalistirin ve açik yazilim ile bir keresinde ile otomatik görevler tamamlayacak seçin!

Açikçasi, bu yazilim programi hemen hemen her zaman sadece de bu isneedless olarak, ilerleme test etmek için muhtemelen bir veya iki kez bir gün pencerenin en üst düzeye çikarmak o kadar yararlidir, ben sadece bu yana sadece herhangi sorunlar için sabit bir göz bakimi ediyorum gerçekten çagdas bir sürümüdür. Taze sürümünü kullanarak, iki önemli gelistirmeler aslinda otomatik asagidaki saglamak için yapilir ve ek otomatik retweeting, bu kisisel olarak sizin için gölgeler içine tüm islemek için gidiyor!

Hemen her profil için heyecan Istatistikler görün! Tweet Toplayici her hesabin önemli istatistiklerini bir kus bakisi özel olarak neler oldugunu görmek vermek izlemek için toplam istatistiksel bilgiler saglar. Bir görsel arzu grafik ekran, seni takip kim sergiler unfollowed ve her gün bazinda çok daha fazlasi. Ayrica bunu da iyi sonuçlar kesin olarak belirlemek mümkündür bu yüzden asagidaki müreffeh sonucu yaptim tam arama görüntüler!

tweet toplayici vadeli:

* Otomatik Tweets gün boyunca yayinlamak
* Facebook, linkedin ve myspace için tweets yayinla!!
* Özel Tweet Jeneratör – rutin benzersiz tweets üretir
* RSS Tweets – tweets herhangi bir RSS olursa olsun blogunuza güncellemeleri olsun, ya da baska bir kaynagi beslemek
* @ Cevap Tweets – rastgele bir tweet bir tweet @ size yönelik mesajlari @ birisi yayinlamak
* Re-Tweet-otomatik olarak bir baska tüketici retweet
* URL kisaltici – Uzun URL’ler kisaltin otomatik olarak
* Mp3 Poster – Gruplar ve sanatçilar twitter www.mp3twit.com ve paylasmak için Mp3 yükleyebilirsiniz
* Semboller – yildiz, ok, ve suratlar gibi özel UTF8 karakter Erisim
* Baglanti Geçmis – önceden kisaltilmis URL’leri ve Mp3 için Kolay erisim
* Rastgele zaman gecikmesi ile Tweetler Gönder

Eger Tweet Toplayici kullaniyorsaniz, birkaç gün sonra karsiliginda size takip ettik unfollow kullanicilara otomatik, basindan önce dikkat etmeniz gereken bazi ögeleri. Üye Twitter normal olmayan daha sonra onlari bir takipçisi olmak istemem ve eger muhtemelen istek ve 3 gün tarafindan uymak göz ardi ederseniz, dürüst olalim en onlar için araliginin yeterli çok daha fazlasidir karsilik. Kullanicilarin hesabinizda en az bes tipik ve ilginç mesajlar olabilir emin olmak gözlemlemek baslamadan hemen önce ek olarak. Kendi profiline promosyon malzemesi önemli bir miktar ile hiç mesajlari ya da bir kisinin sahip yeniden birine bagli misiniz?