toplam sebepsiz iyilik

Tamam, böylece bir blog için garip bir baslik var. Bu ne anlama geliyor?

Ben bir tür bir hedef olabilir ya da sadece birisi bir olsun bir lastik degistirmek ya da bir yere onlara yardimci olsun, her zaman insanlara güzel olmak için çalisiyoruz ve digerleri amacina ulasmak yardimci olarak topluma katkida bulunmasi oldugunu ne demek istedigimi sanirim büyük kahve ya da kalmak için bir yer. Küçük yararli, günlük seyler.

Herkes benim “Hakkimda” sayfa okumak rahatsiz varsa, ben kendi fark ve bir daire kiralama is çalisir. Bu göz alici gelebilir, ama insanlarin her türlü karsilamak için almaz. Is Ben hayatta kendi gündemleri ile 55 farkli sahiplerinin olusan bir apartman yönetmek bir yandan, gerçekten iki tür ayrilmistir. Bu kadar büyüleyici, ama disari bu 55 daire sahiplerinin, ben çok bir otel yaptigi gibi her gün onlar için bu daire 22 kira. Ben sadece artik 55 kisi ile ilgili degil, yeni misafirler (müsteriler) her gün degilim çünkü Simdi bu gerçekten ilginç. Bunlardan binlerce var, bazi tekrar tekrar gelmek, digerleri yok. Bazi geri yil sonra.

Burada mesele tekrar alicilar, benim durumumda misafir, bu isin can damari veya herhangi bir baska is olmasidir. Müsterilerin sizden seyler satin tutmak gerekmez bir noktaya geliyor ragmen Network Marketing isletmeler, bir istisna vardir. Önemli bit onlar sizin gibi ve çekinmeden tüm arkadas ve ortaklari için sizin ve is bakin oldugunu ifade etti. Bu müsteri sadakati ve o derece degerlidir. Sadece Mike Dillard, Frank Kern, tüm kalite ve deger itibarina üzerine insa dolarlik is var örnegin Yanik Gümüs gibi insanlar bakin.

Bu tür bir sey bir küçük (ve tamamen beklenmedik) Örnegin bu sabah bana oldu. Hizmetin bir parçasi olarak ben bunu istiyorsaniz, onlar için yemek pisirmek için bir bayan düzenlemek misafirler sunuyoruz. Bu çok büyük bir sey degil, ama yemek yapiyor bayan için o ailesi gelir ek ve o normalde göze mümkün olmaz onun çocuklar için ekstra seyler yapmak anlamina gelir. Bizim yüzme havuzu kullanmak için, burada yaz aylarinda onu ve ailesi izin, ve de çocuklari arkadaslarindan birkaç. Önemli degil, benim için hiç fark etmez ve kesinlikle hiçbir ücrete tabi degildir. 7 Bu sabah benim kapi çalindi ??vardi benim ve Judy tüm ME için Akçaagaç surubu bogdu krep, pastirma, muz ve elma büyük bir kahvalti ile oldu! O bir konuk için kahvalti teslim ve de bana yapildi. Simdi TOPLAM sebepsiz SEFKAT oldugunu. Nasil o bile benim en sevdigim kahvalti oldugunu biliyor muydunuz?

Orada, “öne ödeme” ve biz bunu fark çok fazla yarim saat alir sanmiyorum hakkinda internet ve diger yerlerde etrafinda yüzen seyler her türlü ama burada neler olabileceginin tamamen beklenmedik bir örnek oldu. Insanlarin güzel olmak için hiçbir maliyeti ya da güzel seyler yapmak. Genellikle is sadece ona bir atis olsun. Yanlis mi ve kirdi gitmek kadar size musallat olacaktir.