Telemarketing ile kursun nesil kemik ve et

Satis üretmek için en iyi yollarindan biri telemarketing tarafindan kursun nesil geçer. Bu, belirli bir firmanin ürün ve / veya hizmet almakla ilgilenen satis umutlari arayan bir pazarlama sürecidir. Soguk-arama sayesinde, bu satis firsatlari listesinde yer nitelikli satis firsatlari olarak kabul kim belirlemek için taranmaktadir. Bu bütçe, ihtiyaç, yetki ve satin alma zaman sahip olanlardir. Bir randevu ayarlayici sonra programlari tespit nitelikli satis kursun ve bir sirketin satis temsilcisi arasinda bir toplanti.

Yukarida bahsedilen senaryo satis kapanis için maden resim-den en kisa kursun nesil sergiliyor. Ancak, gerçek satis sürecinde, bu kadar basit ne bu kisa degildir. Bu nedenlerle ragmen, artan satis kursun nesil takilar yeni veya asirlik sirketler, küçük ölçekli veya is devleri, sürekli onu birakarak yerine kendi tekniklerini netlestirmek sürdü var. Nesil pazarlama stratejileri bir ön astar olan yol, söylemeye gerek yok.

Herkes kursun üretimi saticilar hem de alicilar için degil sadece, bir kazan-kazan durumu oldugunu uyum içindedir. Dogru yeterli, mevcut sorunlarin var ama dogru çözümdür bilmiyorum umutlari belirli bir sirketin ürün ve hizmet teklifleri ile servis edilebilir. Bu da su anda abonelik degistirmek istedim yetersiz mal kullananlar için geçerlidir. Firmanin tarafinda, geveleyip geleneksel, ayrintili ve pahali kapidan kapiya satis geçmiste kaldi. Yol sirketin hedef kitleye oldugu için, o zaman daha kolay, daha hizli ve kapali satis ucuzdur.

Hiçbir kursun nesil kullanildiginda bir is varlik için bekleyen büyük bir hasat oldugunu reddediyor. Bir sirket biçmek için bekledigi sayisiz meyvelerin bazilari sunlardir:

Satis boru hatti müsteri tutma artirirken taze satis • Sürekli nesil yol açar
Karar vericiler ile • Nitelikli randevu
Satis insanlarin • Gelistirilmis verimlilik gelistirilmis bir yakin yüzde getirdigi
• maliyet en aza indirin ve ayni zamanda artan satis ve gelir
• Daha kisa satis döngüsü

Kursun nesil en büyük zorluk, süreci kendisidir. Ancak, firmanin rekabetçi bir isgücü, ileri teknoloji, hava geçirmez formülasyon ve stratejilerinin uygulanmasi ile silahli zaman, hiç daha az ya da hiç sorun olabilir. Ne zaman düzgün yapilmazsa, randevu ayari teleprospecting gelen, basari her zamankinden daha yakin.

Herhangi bir sirket dikkate almaniz gereken bir diger önemli nokta dis kaynak fikir. Nesil hizmetleri, demek kursun Anlami bir tele servis saglayici tarafindan yapilir. Neden bunu yapmak için bir ihtiyaç vardir? Genel olarak, iki genis nedeni vardir. Ilk maliyetidir. Bir ticari kurulus bir telemarketing firmasi tarafindan desteklenmektedir zaman, maliyetleri azalir. Anlasma bagli olarak sadece sabit ödeme, outlaid olmasidir. Bir sirket tercih içi bir çagri merkezi insa etmek gibi dis kaynak aksine, agir maliyetlerin edilebilir. Altyapi, kamu hizmetleri, ise, ajanlar egitim ve istihdam, genel giderler dahil olmak üzere Giderleri beklenemez. Etkinlik için ikinci bir ilgilidir. Büyük olasilikla, telemarketing sirketleri etkin kursun üretimi islemek için vasifli isçi, teknolojik gelismeler ve iyi yönetim uygulamalari var. Öte yandan, bir sirketin satis ekibi temel is konsantre zaman yarari vardir.

Yani, konusmak Telemarketing tarafindan kursun üretimi için bir satis ve pazarlama güç oldugunu kanitliyor. Basari derecesi dogru kararlar seçmek için bir firmanin yetenegi, dogru plan ve en pratik eylemler büyük ölçüde baglidir.