tek yönlü baglantilar için yazi yazmak

Internet birçok sanayi için harika bir araç veya araç haline ve pazarlama plani dikkate alinmasi gereken bir seçenektir oldu. Herhangi bir kisi, kurulus ya da sirketin bir web sitesi olusturulmus ve ürün ve / veya teklifleri görmek için dünya için barindirilan olabilir. Ama bir web sitesi olmasi yeterli degildir. Web üzerinde web sitelerinin milyonlarca, insanlarin nasil web sitesi bulabilirsiniz? Kulaktan kulaga ancak bir noktaya kadar gidecek ve geleneksel reklam pahali.

Insanlar arama motorlarindan web sitelerini bulmak degil, tüm web siteleri listelenmistir. Sitenizin arama motoru listede yoksa, sitenizin potansiyel elde degil. Sitenizin arama motorunda listelenen, ancak seçilen kategori için en iyi 20 yer degilse, ayni anlamda, trafik çok az olacaktir. Öte yandan bir arama sonucu ilk sayfada olmak olsaydi trafik önemli ölçüde artacak ve ilk 3 ise trafik tekrar çarpacaktir.

Arama motorlari anahtar kelimeler göre rütbe web sitelerine algoritmalar kullanir. Sorun hiç kimse ne ya da nasil bütün büyük arama motorlarinda üst site gibi algoritmalari kirmak için oldugunu bilmesidir. Tabii onlar biliyor ve onlarin hizmet için bir servet tahsil edecektir iddia sirket bulunmaktadir, ancak algoritmalari sürekli degistirin. Yani arama motorlarinda bizim siralamasi yardimci olmak için ne yapabiliriz?

Yeni baslayanlar için, içerik siralamasi için degil, ayni zamanda sitenizde ziyaretçilerinizin tutmak için sadece, hala kraldir. Bir web sitesi için içerik dogal ve henüz arama motorlari için optimize olmalidir. Sadece arama motorlari için sayfalarinizi optimize odaklanmak ise ziyaretçilerinizin tam mesaji alacaksiniz? Eger ziyaretçilerinizin sitenizde kalmak ve her zaman geri dönmek istiyorum, bu yüzden sadece 50 anahtar kelimeler bir web sayfasinda sivali degil, ziyaretçiler için ilginç ve ilgi çekici olmalidir unutmayin. Arama motorlari ve ziyaretçiler için içerik taze tutmak. Her iki sevecegim.

Web siteniz ve çalisan var sonra, bir baglanti kampanyasi gelistirmek. Bir baglanti kampanya sitenize ve diger sitelerle karsilikli baglantilari hem tek yönlü baglantilar olusacaktir. Karsilikli baglantilari zor. Belirli bir google sayfa siralama yoksa birçok site baglantilari karsilik olmaz. Bazi kosullar bir baglanti karsilik, bu yüzden esnek olmasi. Ve diger güzel ve küçük adam yardimci olacaktir. Ben bir karsilikli baglanti kampanya çok yararli olmak için bir baglanti listesi topluluk bulduk. Eger arama motorlarinda herhangi bir arama yaparak birçok bulabilirsiniz.

Sitenize tek yönlü baglantilar karsilikli baglantilari daha zor gelebilir ama gerçekte çalistiklari her bir yeri vardir ama gerçekten zor degil. Bir araç ya da tek yönlü baglantilar için araç olarak makale yazma düsünün. Bunu yapmak için istediginiz hemen her konuda bir makale yazmak. Bir makale listesi bir hesap için kaydolmak ve makale yayinlamak. Bu benim tek yönlü baglanti kampanya ile yardim edecek nasil merak ediyor olabilirsiniz. Iste burada. Tüm makale dizinleri her makalenin sonunda bir yazar kaynak kutusu veya biyo içerir. Bu site (bir baglanti eklemek unutmayin) hakkinda yazar ve biraz hakkinda dünyaya anlatmak için mükemmel bir yerdir. Sadece en makale dizinleri kaslarini olarak kaynak kutusuna sitenize baglantilari spam degil hatirliyorum. Yazinizin bir makale listesi yayinlandiktan sonra simdi sitenize tek yönlü bir baglanti olurdu.

Burada makale dizinleri baska serin bir özelliktir. Çogu sendika içerik (makaleler kendi dizinine teslim). Bu diger web sitelerine potansiyel de baska bir tek yönlü baglanti vermek gibi kendi sitesinde kaynak kutusu veya biyo ile birlikte makale var anlamina gelir.

Sadece sabirli olun unutmayin.