su rakiplerinizi disari atmak için PLR içerigi nasil kullanilacagi

Eger içerik olusturma üzerinde zaman çogunlugu (ya da para!) Harcamak gibi görünüyor mu? Web sitesi içerigi, bülten içerik, blog içerigi, yeni ürünler, mini kurslar, özel raporlar … liste uzayip gidiyor!

Ya da daha kötüsü, belki içerik gelistirmek için zaman ya da para ayirmak yok. Bu durumda, büyük bir firsati kaçiriyorsunuz demektir. Dedikleri gibi, “içerik kral yayinda”.

Bunlarin içerik üretme engel üstesinden gelmek için, akilli pazarlamacilar Private Label Hakki (PLR) makaleler, e-kitaplar ve özel raporlar dönüyor. Bu basarili bir site ihtiyaç duydugu tüm içerigi yetismek için çok uygun bir yoldur.

Ama PLR içerik daha yapiyor olabilir …

PLR kullanan çogu insan sadece bu harika kaynak neler yapabilecegini yüzeyi çizilmeye vardir. Onlar makale dizinleri yazi göndererek ve Adsense siteleri olusturmak yerine gerçek para nerede odaklaniyoruz.

Sansini rakiplerinizin PLR içerik kullaniyorsaniz, onlar da bazi altin firsatlar üzerinde eksik vardir.

Ne akilli pazarlamacilar biliyorum PLR içerik su rakiplerinizi disari üflemek için harika bir gizli silah olmasidir.

Iste PLR ??içerik önde sektöründe digerlerinin bir adim koyabilirsiniz bazi yollari vardir:

1. Hizli Ürün Olusturma – para nerede Ürünleri. Bu görüntü üzerinde tam kontrol verir ve kar daha yüksek bir oranda tutmak saglar. PLR içerik kullanarak saat yerine ay içinde bir ürün olusturabilirsiniz.

2. Daha Komple Ürün Gruplari – satilik var daha fazla ürün, daha fazla para yapacaktir. Gerçekten bu kadar basit. Bir kez bir müsteri sizden bir ürün satin alir ve onu memnun oldugu için, o baska bir satin alma yapmak için çok daha muhtemeldir. Ayni konuda ürünleri tam bir çizgi sahip olarak büyük ölçüde arka uç satis artirirsiniz.

3. Ücretsiz ve Ücretli Ürünler hem – PLR içerik ücretsiz ve ücretli içerik hem de olusturmak için harika bir yoldur. Bu, liste olusturma ve ayni zamanda sattiginiz bir ürün hatti yaparken hediye etkinliklere katilarak için seçenekler sunar.

4. Diger Içerik – Eger web sitesi, blog veya bülten için içerik ihtiyaciniz olsun, PLR onu halletmek için en hizli ve en kolay yoludur. Bazi PLR yeniden gerekir ragmen, ayni zamanda çok az yeniden yazma ihtiyaci daha uzun makaleler olusturmak için farkli kaynaklardan bilgi birlestirebilirsiniz.

5. Ücretsiz kadar Kaynaklari – ürün ve diger içerik olusturmaya daha az zaman ve para harcamak zaman, sitenize tesvik odaklanmak için daha fazla kaynaga sahip olacak. Yerine yazma ziyaretçi çeken için zaman% 75 adiyorum yaparken trafik çati geçmesi izleyin.

Zaten isinizi büyütmek için PLR içerik kullanmiyor iseniz, simdi baslamak için zamani. Ayni zamanda yildirim hiziyla ileriye is itici zamandan ve paradan tasarruf etmek pek çok firsat vardir.

Anahtar sadece orada almak ve bunu yapmak için!

————————–

Gabor Olah çesitli internet pazarlama konularda yazar ve onun sitesini ücretsiz olarak web üzerinde yüksek kaliteli PLR içerik en büyük seçim birini sunar! Bu inanilmaz bir kaynak da kontrol
gaborolah