stres yönetimi

stres sekil ve kötü yoktur
bizim basarisizlik onlari olusturmak

bir kurumsal benim gün:
My Boss – (MR. SMART) – kendi baslarina gibi bir kral – birçok kraliyet aliskanliklari ile olabilir – o kosullara ragmen çok uyumsuz. Onun etrafinda tüm bu ögrencileri kendi cilt kayitli izin onun “Yes Men” gibi davrandi. Neyse ama IK Baskani olarak, oldukça kendi zevkine tasarlanmis birçok ask-nefret baglantisi ile ona liberal erisim vardi. Daha anlamda: o tam bir workchohalic hiç Firebase üzerine Takim tutar oldugunu.

Rutin olarak; Bay Akilli her sabah ziyaret ikamet düz çalisir ve kasitli gün boyunca diken üstünde her biri tutmak için yeterli apices toplar.

BU SABAH – rutin olarak ben 8 keskin de ofis ulasti ama Bay Akilli bana hemen acele gerektigini ofisinde acilen onu karsilamak isteyen duymak. Bana kulak ve gözler yangin tutusturmak için benim sekreter gelen mesaj yeterliydi. Stres benim yolculuga baslamak basladi. Bana tarafindan islenen herhangi bir gaf, o zaman onun sekreteri ile bir kaç hizli hatirlatmalar bana ates füze gibi ofisime iletilen olsaydi ben hatirlamak olabilir önce birçok kez, mesaji yanlis ise konsol ama benim sans için çalisti.

Olasi hasar baslatabilir daha siddetlenmesi önlemek için daha fazla beklemeden, ben hemen ben en güvenilir kime “Rab Ganesha” adiyla cehenneme yolculugum basladi.

Bu yolculuk henüz ragmen kisa çok kötü hayal düsünceleri altinda kaybolmus gibi fikrimi yayik için yeterli oldu. Içimde stres bu yüzden bana dengeli ve kontrollü tutmak olabilir-toplamak için benim zihin, beden ve ruh tutamadim yogun var.

doruk:
Hayir daha erken, ben Cehennem Bölgesi ulasti – onun (Bay Smart’in) sekreteri bana Patron sabirsiz oldum ve acil bir sey tartismak “diyerek mülayim bir gülümseme verdi. Onun ruh gibi aciliyet ve yanlis bir sey için dengeli olup olmadigini ben daha fazla dogrulayarak unutmadi. Olumlu cevap o check-in için dogru parmagini isaret onun (Bay Akilli) oda istedi ..

Benim yetenegi en iyi sekilde olsa da, tüm cesaretini henüz kalbim daha hizli HIM tarafindan belirlenen belirtilen normlara daha countlessly dövüyordu toplandi – Aklim bana kötü düsünceler kontrol tutarak degildi – Benim kan bana çöküsü izin hücre olmadan seyahat oldu – Bacaklarim Bana dengeli tutmak için titriyordu – Rüyalarim bana bos-Ama ben o benim patronum beri benimle sol hiçbir seçenegi yoktu gibi isik umudu ile cehennem Cell kendimi sürükledi yapilan karanlik vizyona paramparça edildi.

sürpriz:
Bay Akilli Beni tahtini indi girerken görmek, beni elimde bir sallamak vermek bana dogru elini koyarak vahsi gülümseme yayildi. Daha sonra kendimi dinlemek sürükledi:

“Pradosh-günaydin merhaba – ben bu aksam bir yemege davet ediyoruz. senin benim takimda en degerli üyesi. i “sonra özgür izin erken yakalamak düsündüm

gerçegi:
Benden olumlu yanit üzerine alma, bana isik ve gülümseme dalgalanmaya birakarak yaptigi rutin yolculuga birakti. Arkamda sonra tüm stres tuttu ve onu benim sonsuza dek bir arkadas gibi gerçek bir patron yapti.

“Stres hayal olan
temelsiz düsünceler ton
görünmeyen korku dogan. “