sosyal ag – trafik artirabilir, üzerinden harika bir yoldur

Sosyal ag arkadas, partner ortaklari ve hatta uyumlu evlilik ortaklari karsilamak hangi yardimi ile büyük bir faaliyettir. Bu gün çesitli sosyal ag siteleri büyük uzanan özellikleri, oyunlar, forumlar, sinavlar, arama seçenekleri ve çekici temalar var internette faaliyet gösteriyor. Sosyal medya ve ag siteleri ayrica ürün ve hizmetlerini tanitmak hangi araciligiyla büyük bir kaynak haline gelmistir. Çevrimiçi faaliyet en iyi sosyal ag sitelerinin bazilari Facebook, Hi5, Twitter, YouTube ve MySpace bulunmaktadir.

Eger sosyal medya sitelerinde arkadaslarinizla etkilesim istiyorsaniz, o zaman ilk üye olmak zorunda. Bu makalede, özellikle size SEO kampanyalari ve PPC artirabilir yardimi ile bazi temel ipuçlari vermek istiyorum.

1. Ürün ve hizmet tanitimi
Bir sosyal ag sitesi üyesi iseniz o zaman kolayca bu sitelerde gruplar ve topluluklar olusturarak hizmet ve ürünlerini tanitmak olabilir. Ayrica, sirket yakin zamanda piyasaya sürüldü oldugu ürünleri hakkinda arkadasina listedeki tüm insanlara anlatmak olabilir. Ayrica profil sayfasi üzerinde kisisel web sitesinin baglanti ekleyebilirsiniz.

2. ppc iyilestirilmesi
PPC tiklama basina ödeme olarak bilinir. Web sitenizde trafigini artirmak için hizmet ve ürünlerini tanitmak için bu çok önemlidir. Çevrimiçi çalisiyorsaniz o zaman gelir büyük bir kaynak reklamlar yoluyla gelir. Kendi reklam aslinda tiklandiginda, bazi sirketler sadece para ödeyecek. Yani, web sayfasinin popülerligini artirmak için sosyal medya yardimi alabilir.

3. önemli anahtar kelimeler
Kelimeler bir online arama hangi yardimi ile çok önemli bir araçtir. Bu günlerde insanlar “James Connor Twitter” ve “Alicia McGrath Facebook” gibi anahtar kelimeleri kullaniyor. Bu farkli anahtar kelime yardimi ile kolayca bir sosyal ag sitesi üyesi olan herhangi bir kisi bulabilirsiniz. Hastalarina kolaylikla bir sosyal medya sitesinde onlari bulmak böylece Hatta doktorlar bu anahtar kelimeler kullaniyorsunuz.

4. Web sitenize trafik artirmak
Web sitenizin popülaritesi büyük ölçüde saatte ve günde aldiginiz trafik miktarina baglidir. Çesitli teknikler ve web sayfasi gelistirmek için takip edebilirsiniz yöntem vardir. Ayrica farkindalik yaratmak ve en fazla kullanici sayisini çekmek için için sosyal ag web sitelerinin yardimiyla alabilir. Büyük bir profil olusturmak ve arkadas listenize bu gerçekten SEO kampanya gelistirmek için yardimci olacaktir, çünkü kadar çok insan ekleyin.

Ben bu yazida size PPC ve SEO kampanyalari gelistirmek için yardimci olacak tüm önemli ipuçlari saglayacaktir eminim.