sizin için pazarlik daha pahali nis pazarlama aksilikler

Bu makale nis pazarlama ile para yapma konusunda olduguna dikkat edin. Bu konu tam 2 Üründen kaplidir ben çok tavsiye ederim: Kutsal e-posta pazarlama sirlari ve benim üyelik imparatorluk. Simdi içine baslayalim …

Eger online bir is kurma ilgileniyorsaniz ya da zaten böyle bir sey yapmadiysaniz ve istikrarli büyüme ile pazar varligi artirmak isterseniz, sokmak nis pazarlama gücünü dikkate almak gerekir. Nis pazarlama hedef demografik ile baglanacaktir. Alisveris Bu tür kendi bireysel sorunun cevabi bulabilirsiniz simdi alisveris yapmak için haziriz. Nis pazarlama potansiyel müsterileri ile iliskiler kurmak için çok basit bir çözüm gibi görünse de, yeni pazarlamacilari taahhüt ve hizli bir sekilde ele degilse felaket neden olabilir bazi yaygin hatalari vardir. Eger nis pazarlama konusunda ciddi iseniz, her ne pahasina takip hatalardan kaçinmak gerekir. Mevcut parça, biz sadece basladik zaman nis pazarcilarin taahhüt yaygin hatalari inceleyecegiz.

Sadece online kullanmak pazarlama yöntemleri anlamaya basliyor ki, bu çok zor ve size pazar hangi nis olarak kafa karistirici olabilir hiç süphe yok. Seçim yapmak için ürün ve / veya hizmet binlerce zor bilgi yüklemesi önlemek için yapim vardir. Eger dönüstürür bir nis üzerine karar için takip edebilirsiniz birkaç yöntem var. Ama önce çok fazla bilgi asimile kendinizi önlemek ve sadece baslamalidir. Bu kazanan bir isletme olusturmak için, size rakamlar dikkat etmeleri gerekmektedir gerçeklestirmek için önemlidir, evet, rakamlar üzerinde çaba menteseleri basarisi. Bu konuda sizin için iyi oldugunu ve kar veren bir nis kesfetmek var. Sonunda karli bir yerlesmeden önce nis bir dizi denemek gerekebilir. Eger çok para kazanmak oldugunu 3-5 rastlamak önce 30, 40 ve hatta 50 nisler test etmek için var. Nis pazarlama delving, bunu sürekli bir ögrenme deneyimi oldugunu göreceksiniz. Eger basarili olmak için gidiyoruz tek yolu bir baslangiç ??almaktir.

Nis pazarlama isinizi mahvedebilir ürün için yanlis fiyat önermek durumunda, basari olusturmak için kanitlanmis olsa da. Orada çaba ortaya koymak çok çevrimiçi pazarlamacilar, olan arastirma yapmak, ve hatta bazen bulmak ya da online satis için mükemmel bir ürün yapmak için para yatirim. Onlar da kendi pazarlama kampanyasi içine çok para koyabilirsiniz. Onlar dogru fiyat seçmek için basarisiz oldu çünkü sonunda bu kampanya çok fazla yatirim yaptik bu insanlar sefil basarisiz olur.

Ya ürün için çok yüksek veya çok düsük fiyatli. Eger çok yüksek bir fiyata ürün satmak, insanlar satin alma noktayi görmek için gidis degildir. Eger çok düsük bir fiyata ürün satmak, ayrica, bir kar açmak için gidis degildir. Eger müsteri bir anlasma veren ve ayni zamanda bir kar dönüyor böylece ürün fiyat koymalidir. Genel olarak, iyi fiyat senaryo anlamaya en iyi yolu onu test etmektir. Isterseniz, size teklif degerini artirmak ve buna deger yapabilirsiniz.

Nis pazarlama çok basarili, ancak amaci, misyonu ve nüans anlamak sadece çalisir. Bu yeni baslayanlar ve amatör yaygin hatalardan karsi korumak istiyorum. Sen saglam bir marka yaratmak ve pazar kösesine istiyorum. Içine en iyi çaba ve bu hatalardan kaçinmak ve nis pazarlama sonuçlari göreceksiniz.