Sevgililer Günü için satis maksimize etmek 6 yolu

Sevgililer Günü dünyanin her kösesinde ve müsterilerin civarindadir sevdikleri için bir hediye ve iyi bir anlasma için uyanik olacak.

Sirket kisiye özel hediyeler, egzotik çiçek satisi ya da sadece büyük bir Sevgililer hediye konusunda uzmanlasmis, sans Sevgililer Günü is için yüksek yatirim getirisi olusturabilir günlerinden biri olmasidir. Ama, sadece genel olarak optimize edilmis web sitesi olan rekabette bu önemli perakende dönemde Sevgililer Günü alisveris çekmek için gitmiyor.

Sevgililer Günü ürünlerinin tanitimi için online kampanyalari önceden baslamalidir. Bu Yeni Yil yerinde perakende pazarlama stratejisi ve Ocak ayi baslarinda ya da daha önce tarafindan ürün tanitim baslamak daha iyidir.

Ardindan dönüsüm oranlari ve satis artisi maksimize yardimci olacak 6 adim:

1. Hedef Sevgililer tabanli Anahtar Kelimeler: Anahtar kelime seçimi arama motoru optimizasyonu en temel adimdir. Online olarak mevcuttur anahtar kelime seçim araçlari bir dizi en popüler anahtar kelime listesini gelistirmek için kullanilabilir. Bu kisa kuyruk ve uzun kuyruk anahtar kelimeler örnegin hem hedef hedeflemelidir Sevgililer günü hediyeleri, Sevgililer için hediyeler, altinda 25 $ Sevgililer hediyeler, onun için Sevgililer hediyeler, Sevgililer hediyeler onu vb

2. Yeni ve Çekici Sevgililer Günü Fiyatlari olusturun. Pek çok ürün online, böyle bir indirim olarak büyük bir teklif, satin alma ile ücretsiz gönderim veya hediye ile ziyaretçilerin haber çekmek ve rekabet sizi ayirmak için emin olabilirsiniz. Yaratici olun ve benzersiz bir ürün eslesmeleri ve kombinasyonlari ile geldi.

3. Rekabetçi Sevgililer Promosyonlar belirleyin. Bu rakip perakendeciler tarafindan sunulan firsatlari ve promosyonlar tanimlamak için rekabetçi bir istihbarat kontrol yapmak kesinlikle deger. Bilgi güçtür ve biraz arastirma daha büyük olasilikla bir avantaj vermek ve kar rakiplerinizin ne yaptigini ragmen bir dalis yapmayiz saglayacaktir yaparak geçirmis biraz zaman.

4. Dagitmak Sevgililer Günü Google AdWords Kampanyasi: Web sitenizin en üst iki arama motoru sonuç sayfalarinda (SERPS) özelligi yoksa, Google AdWords web sitenize satislarini artirmak için harika bir alternatif olabilir. Her ürün için ayri ve farkli açilis sayfasi için çok daha etkilidir. Her reklam açikça sunuluyor anlasma devlet ürün / promosyon açilis sayfasi ve eylem için açik bir çagri baglanmalidir. Baslik anahtar kelime, zorlayici kopya, büyük görüntüleri ve açilis sayfasinda alisveris sepeti kullanimi kolay eklemeyi unutmayin.

5. Sevgililer Ürünler Vitrin için bir video ekleyin. Kullanilan ürün vitrinde web sitesine bir video ekleyin. Bu video ürün ve faydalari özelliklerini vurgulayabilirsiniz. Kisa ve yüklemek için hizli tutun. Gelecekte video ve hakkinda haberdar olmak istiyorsaniz e-posta adresini girmek için ziyaretçi sormak unutmayin. YouTube kanali için video ekle.

6. Sosyal Medya araciligiyla Piyasa bir Bigger hedef kitleye ulasmak için. Twitter, Facebook ve MySpace gibi sosyal medya siteleri dünyanin dört bir yanindan insanlarin genis bir dizi baglanmak ve daha genis bir kitleye ulasmaya yardimci. Bu, insanlarin daha büyük bir ve ilgili gruba ürünleri tesvik sansini artirir. Tweet teklifler, Facebook ve zamana duyarli Sevgililer Günü teklif ile bir kisa mesaj kampanyasi ile deneme bunlari tesvik.

Twitter ve Friendfeed Kalite konusma gerçek zamanli olarak araciligiyla elde ederken marka olusturmak yardimci olur. Hedef kitlenizi, onlar her yerde baglamak için her firsati kaçirmayin.

Sevgililer Günü pazarlama teknikleri için burada listelenen tüm önerileri bu Anneler Günü gibi vesilelerle herhangi bir sayi uygulanabilir, Babalar Günü vb Aziz Patrick Günü kadar yanindadir unutmayin.