seo taktikleri etkili – içerigi hala kral neden

Bu benim ilk arama motoru stratejileri konferansa katildi bir yil önce oldu. Ben bir konusmaci oldu bu konferansta da oldu.

Arama Motoru Stratejileri ve PubCon süphesiz bugün bu nedenle tabii ki büyük katilim ve katilan büyük sanayi bir çok isim var orada iki büyük SEO / SEM konferanslar vardir.

Eger duymus olabilirsiniz orada bir adam da var. Onun adi Barry Schwartz ve o Arama Motoru Yuvarlak Masa geliyor. Ben o sadece bir sürekli genisleyen içerik tabani olusturmak degil en iyi yollarindan biri bulundu çünkü onun adini getirmek degil, ayni zamanda kaliteli ilgili baglantilari kurmak için bir yol. Kadar basit bir baskalari bunu yapmayin merak baslar ve bu kadar.

Bana biraz tarih vereyim ne yaptigini girmeden önce. Birkaç gösterileri önce SES kapsayan basladi ve o SearchEngineWatch forumda katildigi çesitli seminerler özetleri sonrasi olacaktir.

Onun mesajlari konferans sirasinda en çok okunan mesajlari bazilariydi. Yakinda da kendi sitesinde daha uzun özetlerini gönderme basladi. Ayrica çok iyi göstermek katilamadi bizler tarafindan okundu.

Simdi nerede olurlarsa olsunlar SES gösterileri için “” muhabiri haline geldi. Hatta kendisi ve SEM sektöründe bilinen digerleri arasinda, mümkün oldugunca seans gibi birçok karsilamak için bir plan ile bu bir girdi. Mesajlarin bazilari SEW forumlarda sonunda ama ayni zamanda mesajlari kendi sitesinde çok.

Bir adim – bu devam eden içerik gelistirme var.

Çok uzun yaratiyor ne yuvarlak masa SEO de millet yapiyoruz, bakin, ama her seminerin çok detayli özetleri onlar katilmak. Daha sonra günlük veya daha sik kendi web sitesi için bu yazi. Her yazinin kendi statik bir sayfa kaplar, ve en iyi sayfa site içinde baglantilidir.

Adim iki – ilgili kalite baglantilari ve onlari çok

Simdi burada büyük bir parçasi. Insanlarin bu sitede SES kapsama alani için gitmek için site oldugunu fark gelmis çünkü bu kapsama oldugunu. Bu site ve SEW forumlar arasinda hemen hemen bir çok kompakt sürümünde SES sizin doldurmak alabilirsiniz. (Oturumlari bazi Inan bana, bir isik özeti nasil siralama algoritmalari 🙂 çalismak kuru açiklamalar 90 dakika boyunca oturma daha iyidir).

Ve insanlar onlari baskalarina basvurmak için baslar gösterinin bu özetleri güveniyor çünkü. Ya agiz veya, daha da önemlisi, baglantilar yaymasi sayesinde.

Ilgili kaliteli baglantilar baska bir SEM sitesi degerinde bir SEM sitesine bir baglanti nedir tekme yerdir? Ne tek yönlü baglantilar sürü size rakiplerinizin baglanti, yüksek otorite sitelerden çok var ödeyecekleri? Bu nedenle makalenin, hatta buradan bir baglanti var.

Ayrica, diger yüksek profilli sanayi siteleri söz degil, forum ve blog girislerini hem de, SearchEngineWatch link almak. Bu siteye deger bir fotograf ile Matt Cutt en blogdan baglanti nedir?

Baskalarinin görmek istediginiz ilgili zamaninda bilgi yayinlayarak – Bu sitede herkesin ihtiyaci sekilde, online itibar insa ediyor, bakin. Sonra digerleri dogal bir sekilde bu içerige baglanti.

Sana baska bir sekilde koyalim – Bu sitesi var 3.000 ‘den fazla baglantilar, kaç içerik var saniyorsun? Daha spesifik olarak, kaç katildiklari ettik çesitli SES gösterir sitenin özetleri nedeniyle? Linkler söz konusu konulara dogrudan olmayabilir. Aslinda çok degildir.

Eger en iyi 100 baglantilar üzerinden tarama ya da Google listelenen Aslinda, sanal bir SEO sektörünün oldugunu görmek. Yahoo Search Blog Linkler, hem de MSDN MSN arama günlügü: Beni daha önemli baglantilarin birkaç isaret edelim. Tabii ki SearchEngineWatch birçok sadece birkaç isim degil, ayni zamanda searchviews.com, seomoz.com ve searchenginejournal.com gibi diger sanayi sitelerinden, var.

Peki geç 2003 yilindan bu yana tüm SES gösterir katilarak basarili sitesi var? Eh, onlar Google gibi motorlarina geçis yetki durumu yardimci olur iyi içerik çok insa ettik.

Ayrica, ayni zamanda yetkililerin kabul edilir yüksek profilli ilgili sitelerden kaliteli gelen baglantilari çok ele verdik. Arti onlar da siteye artan trafik anlamina gelir SES ögrenmek için gidilecek yer oldugu için bir itibar insa ettik. Simdi muhtemelen iyi bilinen bir marka var söz degil.

Birileri site bulmak için nasil bilmiyor, ama onun adini biliyorsaniz Baska bir deyisle, bir kisinin Google alan adi aramak gibi bir motor üzerinde arar. Bu arama terimi için 7. veya 8. sirada yer olsa bile arama bu marka ariyor çünkü site tiklama alacak.

Nasil ayni zamanda kaliteli içerik ve baglantilari olusturmak için var?