seo makale pazarlama nasil yapilacagi hakkinda yardim

Google çogaltilamaz içerik sevmez!

Ben farkli makale dizinlere benim yazi göndermek yolu ile ilgili bir kisi tarafindan istendi, ben yazimda sadece köprü gönderirim, yoksa tüm yazi gönderirim. Ve ben tüm yazi göndermek eger, nasil Google çogaltilamaz içerik kalkan geçmis olsun.

Ilk soruya cevap vermek için çok basit, ben, bir baglanti sadece tüm yazi göndermek yok.

Simdi, ikinci soruya açiklamak zordur ama bunu yapmak için elimden geleni yapacagim.

SEO günümüzde geldiginde Google gezginleri yapay zeka ve algoritma polyvalence, birçok sey degistirin. Her gün sitenizi ayarlamak ve optimize etmek için nasil yeni ipuçlari ve püf noktalari, bu nedenle yeni hileler çalisma, çok eski hileler var degil mi, ama her zaman yaptigi bir ve her zaman olacaktir vardir:

Yüksek kaliteli orijinal içerik yazili.

Ben kaliteli yazi yazmak, ben Google, kullanicinin tabanina iyi bilgi saglamak. Google bana yardimci olur ve iyi ve hizli bir sekilde benim yazi listesi; Google yardimci olur.

Peki benim makale gönderme ne oldu? Google için çogaltilamaz içerik olusturma?

* Google her zaman kesfeder ilk içerik daha fazla deger verecek, ve bu benim web sitesinden her zaman.
* Ben de mülkiyet güçlendirmek için sitemde Yazimin imleri kullanin.
* Makale dizinleri kimlik kutular tüm orada web sitesi linki var. Tarayicilari açikça çok sahibi olarak bana tespit edebiliyoruz.
* Ben (150) Ben her zaman benim yazi göndermek için ilk degilim, ben sadece bir kez bunu yapmak çok dizinlere göndermek her ne kadar ben, dizinlere benim yazi göndermek zaman.
Makale dizinleri * düzenleri maddenin kendisini ayni olsa bile, böylece benim web sitesi daha farklidir ve, hala içerdigi tüm sayfa farklidir.

Bu makaleleri bana yazdigi orijinal Buna ek olarak, onlari göndermek için tek ve ben sadece bir kez yapmak. Bu yüzden sorunlari ya da endiseli yok.

“SEO hemen bir makale degil, tüm site ve site ag degil.”

Açikçasi, bu noktada var Google hem yinelenen bagli otomatik olarak olusturulan sayfalari veya herhangi bir sayfa nefret söz etmek gerek degil, ama ben burada ne yapiyorum degil.

Google çogaltilamaz içerik sevmez derken, genellikle ayna sayfalari veya bizim durumumuzda çok popüler PLR makaleler bakin. Evet, bu tür makalelerin kullanarak, bunlari göndermek ya da dizinleri onlari gönderebilirsiniz (PLR lisans) PLR ile sorunlar sunlardir:

* Bu içerik yayinlamak için ilk degildir. Ben hemen hemen garanti olabilir bir PLR makale ellerini almak için zaman, zaten binlerce insan zaten internet üzerinde yayinladi.
* Makalenin kalitesi genellikle zayiftir. Bu PLR makale bazi anahtar kelimeler ile gerçek bilgi degil, kelimelerin belirli bir miktar, bundan çok daha fazla bir sey saglamaz bilinmektedir. Kaliteli içerik hakkinda konusun!
* Hatta Google önce, zaten binlerce önce göndermek için çalisti bir yazi göndererek olacak çünkü, makale dizinleri yasaklandi olsun çok muhtemeldir. Orijinal içerik hakkinda konusun!

Son olarak o bitirmek zaman, size arama motorlarinda önce oldugunu fark edeceksiniz:

* Makalenin orijinal yazar.
* Makale dizinleri.
* Binlerce veya yüzlerce daha önce yaptim binlerce insan.

Yani hala anahtar kelime sonuç sayfasinda 12.546.958 yerde bakmak, yer alabilirsiniz …

Nasil daha sonra PLR makaleler kullanabilirsiniz, onlara alma nokta?

Oldugu gibi * bir PLR makale kullanmayin.
* Lütfen yeniden madde kullanmak o zaman orijinal yapmak için bir içerik spinner kullanin ve.
* Makale kendinizi yeniden yazin.

Gerçek su ki çok zaman ya da aslinda kendiniz yazmak daha yeniden yazmak için denemek için içerik dönmeye çaba olarak alacak olmasidir. Kendi yazi yazmak, buna ek olarak (benim gibi) kalite çok daha yüksek olacaktir ve bunu orijinal içerik oldugundan emin için bileceksiniz.

Gördügünüz ve biri yasadisi veya içerik kullaniyor oldugunu ögrenmek için bu noktada, o da çok kolaydir.

Eger SEO iyi kalici sonuçlar istiyorsaniz, bir altin kural var:

“Dogru olani yap.”

Ben bu yazida daha fazla makale pazarlama anlamak için yardimci olur umarim.

basariniz için!