seo için makale pazarlama, makale gönderme ve makale dizinleri kullanarak trafigini artirmak

Web sitenize veya is gelistirmek için bir yöntem ariyorsunuz? Eger öyleyse, uygulamak için hemen hemen hiçbir sey maliyeti bir web sitesi tanitim yöntemi kesfetmek için okumaya devam edin.

Makale yazma web sitenizin PR (page rank) artan mükemmel bir yöntem sunar. Size tek gider baskalarina degeri kisa, bilgilendirici yazi yazmak için biraz zaman.

Yazdiginiz makaleler daha sonra bu Articledashboard.com, ezinearticles.com, goarticles.com, isnare.com ve articlealley.com olarak en iyi makale dizinleri bazi sunulabilir

Madde pazarlama web sitenize trafik ve ziyaretçi akisini artirmak için harika bir yoldur. Eger bir is kisi ve bir web siteniz varsa, size terim SEO veya arama motoru optimizasyonu duymus olabilirsiniz. Madde pazarlama is veya web sitesi tanitmak için çok etkili bir yoldur.

Basitçe SEO daha fazla ziyaretçi ve isiniz için umarim daha fazla satis elde arama motorlarinda daha iyi yerlestirerek, elde etmek için, anahtar kelime optimizasyonu gibi taktikleri kullanir. Google yaygin page rank olarak bilinen bir site siralama sistemi çalisir. Page rank kismen web sitenizin içeriginin kalitesine göre degil, ayni zamanda ne kadar diger pek çok site web sitenize “geri baglanti” vardir da görünüyor. Daha geri baglantilari ile bir web sitesi daha iyi bir arama motoru yerlesimi tutun ve sirayla daha fazla ziyaretçi almalidir.

Eger yazi yazdim sonra, yazi göndermek isteyen makale dizinleri bir listesini yapin. En dizinleri makaleler sunulabilir önce ücretsiz bir hesap olusturmak isteyecektir. Eger hesaplari yerde var sonra, sizin makale gönderme baslayabilirsiniz. Madde dizinleri makale listesi ekleyerek önce gönderilen yazilar onaylamasi gerekir.

Yazinizin, ilginç gerçek ve baskalarina yararli hale getirmek için çalisin. Büyük olasilikla düsüs olacak gibi sadece sirket veya hizmet için bir 300 kelime reklam yazmayin. Yazinizin basligi dogru makalenin içerigini açiklar ve konu ile ilgili anahtar kelime içerdiginden emin olun. Korkunç ve kullanicilar nadiren metin büyük bölümleri okuyacak web göründügü kadar kisa paragraflarda Düzen makale, birlikte tüm metin demet yok.

Bu web kullanicilarinin çok kisa bir dikkat süresi ve metin büyük bölümleri üzerinde yagsiz bu nedenle göz ve okunmasi kolay kolay yapmak egilimi bilinen bir gerçektir. Bu önemli bit – – Kendi web sitesine bir köprü En makale dizinleri adinizi, sizin ya da is ve hakkinda biraz bilgi yerlestirebilirsiniz içine bir kaynak kutusu saglar. Bu baglanti sitenize geri baglanti olusturur ve ziyaretçi sayilari ve arama motoru yerlesimi hem de gelistirmek için yardimci olacaktir. Ne kadar çok geri baglantilari, alacaginiz daha fazla trafik. Genellikle düsüs olacak gibi yerine kendi sitesine baglanti ve orada bagli kurulus baglantilari dahil, bagli siteler dogrudan baglanti yoktur.