satis teknikleri – uyari, hissediyorum kullanmak Yüklü, keçe, itiraz tasima hat bulundu

Itiraz tasima teknikleri – Feel, Bulunan, Keçe

Uzun yillar boyunca yüzeysel satis itiraz ile ilgili etkili bir yol bulundu, Keçe, hissedin teknigi çagrildi. Bu söyle devam etti:

FEEL – Seni hissediyorum sekilde anlamak
KEÇE – Diger insanlar da bu sekilde hissettim!
BULUNAMADI – Ancak, ne bulundu … ve daha sonra itiraz cevap

Ve böyle bir sey kullanilacaktir:

“Ben baslangiçta onlari çagrildiginda seni FEEL nasil takdir, Sarah, diger Yönetim ayni KEÇE ama ne BULUNAMADI onlar çözüm uygulamaya ne zaman 30.000 $ üzerinde daha sonra kaydedilen 27 yaklasik% maliyetleri azalttigini oldu.”

Hissediyorum bulundu, itiraz isleme teknigi daha sonra ekstra güç eklemek için müsteri basari öyküleri gerçek yasam örnekleri ile kisisellestirilmis hissettim.
Ben konusma devam ve satis ilerleyen bir yolu olarak benim satis kariyer bu son derece etkin bir sekilde kullanmis oldugunuz oturdu zorunda. Bugün, bu kullanma hakkinda iki kez düsünürdüm. Bu kadar basarili olmustur aslinda muzdarip. Neredeyse kesinlikle karsi çalisir çok iyi bilinen ve simdi. Simdi kaliplasmis ve yanlis geliyor.
Ayrica herhangi bir is profesyonel aradiginiz eger o sansi daha önce bu bin kere duydum ve hatta kendileri kullanmis oldugunu düsünün. Eger kullaniyorsaniz, hemen sadece birkaç eski sapka, kaliplasmis itiraz isleme teknikleri ile basa çikabilir düsük bir seviyede satis kisi olarak size isaretler.
Bir satis çaylak olarak disari isaretlemek olmaz son profesyonel satis stratejileri kapsayacak asagidaki bülteni için kayit sonra satis itirazlari ile basa çikmak için bazi modern, kesici yollari için.