sadece içerik – dogru içerigi

Geçmiste kullanilan bazi geleneksel SEO yöntemleri geri dönecek olursak, bazi web sitesi sahiplerinin arama motorlari çekti anahtar kelimeler ile sayfalari doldurmak için mutlu, ama ziyaretçiler kapali. Simdi bile arama motorlari bir insan gibi ‘okumak’ ögreniyorlar. Içerigi çok fazla anahtar kelime ve olasi cümle yapilari varsa, manipüle edilecek site düsünün ve liste olmayabilir.
Eger arama motorlari çeken ve web sitenizde kisi tutar bir site istiyorsaniz,, ilgili bilgilendirici ve iyi yazilmis bir bilgi olmasi gerekir. Ancak, arama motorlari çekmek için tasarlanmistir yöntemleri kullanirken, içerigi hala anahtar kelime zengin olmasi gerekir. Bu ne anlama geliyor?
anahtar kelime zengin içerigi
Anahtar kelimeler arama motorlari için çok önemlidir. Bilgilerinizi veya ürün arayan insanlar arama motorlarinda kullanabilirsiniz düsünüyorum kelimeleri ‘anahtar kelimeler’ denir. Arama motoru bir Sari Sayfalar telefon rehberi gibi davranir. Insanlar kelime veya kelime ile bir konu aramak ve listelenen ilgili kayitlari bulmak.
Trafik büyük ölçüde dogru kelimeleri seçerseniz baglidir. Ya da son derece rekabetçi bir deyisle – – hiç kimse ariyor kelimeler kullaniyorsaniz arama motorlari üzerinden bulundu olma sansinizi önemli ölçüde düser.
Dogru anahtar kelimeleri bulmak için bir yolu kelimeler aramalar için en popüler ne oldugunu bulmaktir. WordTracker gibi seçtiginiz anahtar kelimeler için kaç arama yapilmistir yaklasik ögrenebilirsiniz Kelime Arastirma Araci gibi bir kelime hasat kullanma. Bazi benzer kelime veya ilk seçim daha arama da yüksek miktarda ifadeler bulabilirsiniz.
Içerik için en iyi kelime bulma için önemli web ile ilgili daha özel kelime veya kelime grubu bulmak sonra ilk olarak en genel bir terim kullanmak ve etmektir. Örnegin, bir çocuk egitim sitesi için kelime ariyorsaniz, ilk olarak konu ile ilgili en çok aranan terim kesfetmek için kelimeleri ‘çocuk’ ya da ‘egitim’ bakmak olabilir. Belki de daha sik ‘çocuklarin egitimi’ den açisindan aranir ‘çocuk egitimi’ veya ‘ögretim çocuk göreceksiniz.
benzersiz içerik
Algoritmalari sürekli degisiyor, ama su anda arama motorlari yinelenen içerik sevmiyorum ifade edilmistir. Her üye için yeni web sitesi kurmak çok bagli isletmeler genellikle arama motoru sonuçlarinda üst gösteren yapamiyoruz olmasidir. Ayni seyi çok fazla.
Kendi içerik yazili ya da daha iyi çalisir için yazmak için bir hayalet yazar ise. Makaleler yeniden yazdirmak için ücretsiz kullanarak is yeniden basildi edildigini kez miktarina bagli olarak, çalisabilir. Her durumda, baska bir sitenin web çogaltmak yok – hem etik nedenlerden ve arama motoru durumu iyiye isaret degil gerçegi.
Bir sablon sitesi kullaniyorsaniz, arama motorlari benzersiz olarak kabul edecegi bir site olusturmak için bilgi önemli miktarda degistirmeniz gerekir. Bu paragraf tanitan, web sayfasi basligi degistirerek ve makale bünyesinde baglantilar veya yazim bloklari kullanilarak yapabilirsiniz.
Benzersiz içerigi de ilgili diger web sitelerini görüntüleme olabilir ziyaretçilere önemlidir ve konuyla ilgili taze bilgi ariyoruz. Benzersiz içerik saglayarak size öne çikarin olacak.
bilgilendirici içerik
Daha önce belirtildigi gibi insanlar hemen sitenizi birakirsaniz, trafik almak sizin için degerli degildir. Bilgilendirici içerik saglayan ayni zamanda içerigine almak ‘akilli’ arama motorlari için önemlidir ziyaretçileriniz için daha faydali degil sadece.
Içerigi anahtar kelime olusur ve deyimler birlikte sinirli ise arama motoru indirim olabilir. Bazi arama motorlari gerçekten bilgilendirici gelen optimize siteleri ayiklanmasi için bir temel olarak kullanmak olabilir gramer kurallari vardir.
Içerigi ziyaretçilere herhangi bir deger ise Açikçasi arama motorlari gerçekten bilmez – sadece bunu biliyorsunuz – ama dogru bilgi oturup yazmak varsa için degerli bunu yapmak için iyi yaparim okuyucu.
ilgili içerik
Bir temaya tutulmasi hem de arama motorlari ve ziyaretçiler ile web sitenize yardimci olacaktir. Anahtar kelime zengin makaleler olasilikla ilgili olacak ya da onlari tercih etmem. Çesitli konularda bilgi gönderme ise, sadece en büyük potansiyeline sitenizi optimize etmek için firsat olmaz.
içerik miktari
Daha fazla sayfa size daha iyi bir sey söyleyebiliriz. Bilgi sayfalarini kisa tutun (400-800 kelime) veya arama motorlari üzerinden tüm yol ‘okumak’ olmayabilir. Birçok web sayfalari olusturma ve içerik ve web sayfasi optimize size bir sayfaya hepsini tikmak çalisirsaniz daha fazla anahtar kelime hedef saglayacaktir.
Otomatik olarak web sayfalari yüzlerce veya binlerce olusturmak sistemleri kullanirken dikkatli olun. Her sayfa için içerik olusturma önemli ve bu programlarin çogu herhangi bir gerçek içerigi olmayan anahtar kelime zengin sade çerez kesici siteleri olusturmak. Aslinda, arama motorlarinda siranizi size yardimci olmayabilir sadece – bu bile zarar verebilir. Ayni programlari kullanarak birçok kisi ile arama motorlari ‘parmak izi’ okuyabilir ve arama motoru dahil geçersiz oldugu web sayfalarini düsünebilirsiniz.
Içerik arama motorlari hos, trafik olusturmak için yararlidir ve ziyaretçilere degerli bilgiler sunuyor.