Sadece baslamak makale pazarlama excel

Onlar mükemmele yakin olmak ve bir romanci ya da imtiyazli yazar çizgisinde yazabilmek zorunda hissediyorum çünkü Çogu insan makale pazarlama çekiniyorlar. Ne bulmak am bu gerçek olmadigini, herkes yazabilir, sadece arzu ve çaba gerekiyor. Neredeyse konusuyor gibi, ama yerine bos kelime, sözlerin bir tuval ya da dünya çapinda web üzerinde yakalanir. Ben ilk yazi yazmak için baslatmak atlamak için üç makale pazarlama ipuçlari var.

Ilk olarak, konusma gibi makale yazma düsünüyorum. Önce size iletmek istedigim bir sey olmasi gerekir. Bunu yazmak rahat degilseniz, bir teyp içine konusmak ve sonra da sözcükleri yaziya veya sizin için bunu yapmak olabilir. Bir kez kagit üzerinde yazili kelime var, o kanit okumak ve gerekli düzeltmeleri yapin.

Ikincisi, herkes ne yaptigini okuyun. Orada büyük yazarlar vardir orada çok sayida insan, ama bazen herhangi bir okuyucu tarafindan anlasilabilir kelime metin içine koyarak bir sorun var. Kendi dilinizi konusuyor ve size tanidik terimler kullandigi yazar bulmak zorunda sanki var. Bir kez size söylediklerini ne olsun bir makale yazar olarak basari için emin bir yoldur çünkü yazdim her seyi yutmaya yok.

Üçüncü olarak, bir yazar olmak için yetenek emin olabilirsiniz. Herkes bir ilk kez sinirlilik olmustur, ama baslamak için size gerekli ne ile uzlasmak mümkün olup olmadigini, size bir yazar olarak kendinizi kredi veriyoruz daha gerçeklestirmek mümkün olacak. Diger yazarlarin makaleleri kopyalamak zorunda degilsiniz, sizin bakis açisiyla kendi içerik yazabilirsiniz. Temel olarak, deneyiminizi veya olgusal konunun dürüst üzerinde kurulu hesabi baskalariyla paylasmak seçtiniz.

Eger iseniz nasil yazmak için hiçbir fikri yok bir, bir bahane olarak bu kullanmayin. Ya makale veya bant bir arkadas veya aile üyesi daha sonra yazmak için bu kayit yazmak verebilirsiniz. Sadece onlari aramak ve daha sonra bunu yapmak sadece için çaba yaparsaniz, yazma sahne korkusu kurtulmak için birçok yol vardir.