rss, sitenize trafik getirmek için harika bir araç

RSS ReallySimple Syndication için bir kisaltmadir ve içerik alma ve birden fazla site için disari dagitilmasi için bir yoludur. Baslangiçta öncelikle haber basliklari yönelik ve haber siteleri diger sitelere içerik sagliyordu.

Çok sayida diger teknolojiler gibi, bu geri almak için mükemmel bir yoldur bulduk Internet Pazarlamacilar tarafindan satin oldu. Bu da arama motoru siralamasinda web sitenize artirmak bir dügme, bir tiklamasiyla içerik farkli web sitelerinin ton sendika için izin verir.

RSS sendikasyon kullanmak için, web sitenizin bir RSS beslemesi sahip oldum. Bu yürütmek için en kolay yolu, web sitesi tasarimi WordPress kullanmaktir. Orada standart HTML web sitelerinden RSS beslemeleri yapma yöntemleri, ancak düsünebilirsiniz gibi sadece kadar basit degildir. Oldukça sik bir manuel yöntem ve dosyalari manuel teslim içerir. Ancak, sizin için otomatik olarak RSS HTML dönüstürmek olacak birkaç web siteleri vardir.

Bir RSS beslemesi var Bir kez bunu göndermek için birkaç yerde bulmak isteyecektir.

Bulmak istediginiz web sitelerinin 2 tipi vardir.

Öncelikle RSS dizinleri ariyorsaniz. Hizli Google arama kullanabileceginiz dizinleri bir çok getirecektir. Sizin için teslim otomatik hale getirebilirsiniz hangi satin almak için olabilir kullanabileceginiz bir yazilim bulunmuyor.

Sonra onlara RSS beslemeleri göndermek istediginiz dizinleri bulduk. Manuel olarak en hizli bir süreç degildir, ancak dis kaynakli olabilir. Anahtar kelimelerinizi, bir baslik ve genel bir açiklama hazir olmasi gerekir, ama bu uzun sürmez.

Her teslim benzersizdir onaylamak için diger açiklamalari, baslik ve anahtar kelimeler kullanarak deger genellikle. Oldukça emin, ama yardimci olmak için görünür | Bu gerçekten hiç kimse kilan nedir fark düzeyi.

Elle RSS sonra beslemeleri göndererek iseniz size teslim hangi internet sitelerinin takip etmek gerekir. Bunun nedeni daha sadece bir kez daha ayni web sitesi göndermek gerekmez olmak. Ayrica, gelecekte diger sitelere göndermek istediginiz olasidir.

Sitenin ikinci tür bir RSS Toplayici oldugunu. Bu genellikle RSS beslemeleri çesitli alir ve bir besleme veya web bunlari birlestiren bir web sitesidir. Bu tek besleme ayrica sizin geri artan, RSS dizinlere sunulacaktir.

RSS toplayici ayni konuda haber sitelerinden beslemeleri ile bir konu üzerinde RSS beslemeleri karistirmak için yararli olabilir. Bu yetki daha yüksek bir düzeyde sunmak ve içerigine ek toplu saglayabilir.

RSS beslemeleri kullanirken, ayni zamanda 2.0 Squidoo gibi siteler ve makale dizinleri bir çok RSS olusturdugunuz sayfalari için beslemeleri var Internet o çok unutmayin istiyorum. Bu ayrica daha fazla artis baglantilari ve siralamasi artirmak için RSS dizinleri ve toplayicilar sunulacaktir.

RSS beslemesi gönderimler web sayfaniza güncelleme her zaman güncellenecektir. Eger düzenli olarak yeni içerik ekleyerek eger nedenle, bu siteye geri kazaniyor, çok hizli bir sekilde pek çok web sitesi için disari sendikasyon bulabilirsiniz.

RSS beslemeleri ekstra geri kazanmak ve siteleri anahtar kelimeler için iyi bir siralama için harika bir yöntemdir. , Bunlari kullanmak onlari yakalayin ve baglantilari içeri sel görmek