robot Reklam için iki almak

Bu ruh sagligi kuruluslari kendi robot ticari ilgili sikayetleri ile General Motors bombardiman oldugunu sadece geçen ay oldu. Ve ruh sagligi gruplari yatistirmak için, GM grubu tesvik intihar oldugunu iddia bölümü revize karar verdi.

Tartismali GM ticari oynadi küçük sari robot ticari bir retooled sürümünde ün baska bir sans verilir. Bunun yerine köprüden orijinal atlama, robot sadece çorap raflar ve park araba içerir ve her sabah hurda bahçesinde araba kötü hayalleri vardi bu giris seviyesi isleri denemek gerekir. Eric Carmen sarkisi “Kendim Tüm” ticari için zemin olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Dave Regan, Michigan State Üniversitesi bir reklam uzmana göre, “Insanlarin (sirketler) daha kolay güven edebilmek istiyoruz düsünüyorum. Bunu yaparak, GM onun elestirmenler dinler noktaya eve götürdü. ”

Robot ticari yeniden çesitli ödül gösterir özel TV yayini sirasinda yayinlanan olacak. Bu Intihar Önleme Amerikan Vakfi ile bir araya geldi sonra General Motors köprü atlama sahne düzenlemek karar verdi.

GM göre orijinal ticari Cadillacs insa edilmistir Lansing Michigan Grand River montaj fabrikasi kismen çekildi. Ticari yaratmada otomobil temel amaci GM isçileri kalite takintili nasil göstermektir.

GM’in Super Bowl reklami MSNBC.com Ankette yedinci sirada ve Super Bowl Reklamlari USA Today Ilan Metre listesinde 57 reklamlarin 18. disari sirada yer aldi. Robot reklam GM yaklasik 5 milyon dolar mal oldu.

Regan en alici yapar yabanci kalitesi daha iyi oldugunu düsünüyor çünkü özellikle insanlar bir bütün olarak General Motors algiladiklari sekilde etkiledigi için reklamin revizyon GM için çok önemli bir adim oldugunu söyledi. Geçmis yillarda, GM onun kamyon, otomobil ve spor araçlar kalitesi için birçok ödül kazandi. Ve bu yil için, Chevrolet Silverado ve Saturn Aura Kuzey Amerika Uluslararasi Otomobil sirasinda Yilin ödül Detroit düzenlenen göster 2007 yili Kuzey Amerika otomobil ve kamyon kazandi.

Buna ek olarak, General Motors daha fazla müsteri tesvik etmek amaciyla 100.000 km, bes yil garanti vererek onlarin garanti yükseltti ve 2006 sonraki bölümünde kendi levitating araba reklami baslatti. Robot reklam GM Sözcüsü Ryndee Carney göre, aslinda kampanyanin bir sonraki adimi oldu. “Biz algilari degistirmek için uzun bir zaman alacak biliyorum. Algilari gerçeklik lag. ”

Bu ayni zamanda GM Detroit merkezli otomobil denemeye otomobil alicilari ikna eger, onlar ürünler yabanci marka tarafindan sunulan ötesinde kaliteye sahip oldugunu göreceksiniz söyledi Pazarlama ve Reklam, Mike Jackson GM Baskan Yardimcisi tarafindan görevlendirilen oldu ayni zamanda kullanilan otomobil parçalari açisindan tasarimlari açisindan kavrama montaj onlar GM debriyaj kitleri olaganüstü yetenegi ve dayaniklilik görmek mümkün olacak demek degil sadece. Zor kismi müsteriler çok daha kolay olurdu tutmak GM ürün denedim bir kez müsterilerinin ama tabii ikna baslangiç ??oldugunu. “Biz gerçekten biz en iyi görünümlü, sicak ürünler insa halinde biz o, onlari geri GM ile 100.000 mil garanti, bizim satislari artirmak için gerçek bir firsat oldugunu tüketicilerin bekledikleri kalite ve çift. Anlamak”