renault – Hindistan bir Fransiz otomobil.

Renault, bu bölgeye, Fransa’ya kesinlikle kuruldu yeri önceki arka var izler. Önceki, kesinlikle araç, traktör, kamyonet, otobüs ve benzeri gibi agir araçlarin üretim isletmenin içinde mesgul oldu. Nissan ortak çaba – dünyanin en iyi 5 araç üreticileri, Renault için nezaket puan arasinda o sirada olabilir. 2 otomatik devlerin Bu isbirligi simdi elektrikli otomobil imalat sanayi duruluyor. Ayni sekilde sirketlerin böyle bir misyonu, 4 milyar Euro, büyük bir yatirim yatirim olacak. Sonuç 8 elektrik otomobil form içinde olabilir.

Is zihin çeyrek Boulogne-Billancourt, Fransa yer almaktadir. Romanya araç üreticisi Otomobil Dacia ve Koreli otomobil üreticisi, Renault Samsung Renault aittir. Disinda araç üretim disinda, RCI Banque & Motrio ünvani ile otomotiv elemanlari adiyla otomobil finans gibi, çok diger alanlarda hediye. Uzun yeniden Renault Vasita olarak seçildi Renault VEHICULES INDUSTRIELS,, 2001 yilindan bu yana Volvo Vasita daha azdir. Benzer sekilde, Alman tarim firmasi CLAAS Renault Tarim yüz hisselerinin% sahip oldu.

Mevcut, sirket yönlendirilir ve Icra Kurulu Baskani ve Yönetim Kurulu Baskani Sayin Carlos Ghosn, seyri altinda gerçeklestiriyor. Firma ile üretilen en iyi araba, iki Renault Clio ve Renault Megane vardir. Büyük Bilesenleri 1 içinde onun zafer sonucunda motor sporlari alaninda hayran tasir Renault, Avrupa Kitasi otomobil ya da kamyon mevcut piyasa hakim araba üreticileri, özellikle biridir. Fransa hükümeti de bu is ile hisselerinin bir bölümünün, bazi sahibi. Kurumsal üç kardes, Louis, Marcel ve Fernand tarafindan, 1899 yilinda kurulmustur. O, önceden olusturulmus birçok model alinan diger 2 kardes kurulusta Yönetim kendi göz tuttu ama, hemen tasarim sonra ortaya çikti Louis su anda inanilmaz bir mühendis olmak. Onlarin yeni olusmus organizasyon pazara, Louis ve Marcel yaris içinde katilmaya basladi. Iken, organizasyon bu katilimdan büyük tanitim alinan, ancak Marcel Renault yarislari ile bir tek onun varligini yanlis kurucu müsterileri, 1. Yakinda onun sevgili kardesinin ölümünden sonra, Louis yaris durdu, ancak sirket yaris pistinde ancak geçerlidir.

Zamanla, Renault lüks arabalara es anlamli iken, sirket ayni zamanda üretim mühimmat, uçak, kargo, savas tanklarinin isletmenin içinde atladi. Etkili askeri amaçli otomobil üretim içindeki canli katilim için, firma Onur Nisani verildi. Sonra on yil içinde, is araç üretimi alaninda faaliyet ton gerçeklestirmistir. Ögeleri tasima içindir büyük otomobil üretim ile ilgili Renault bölümü, Volvo satildi. Benzer sekilde genel toplu tasima organizasyonu takip isteyen bölümü, Tramvay ve otobüs gibi, Irisbus için pazarlandi. Alman kurulusu, KATEGORISI kendi tarim is üzerinden aldi. Renault uzun sürekli olarak en güncel tasarimlari ve teknolojik yenilik içinde çalismalarini sürdürmektedir. Bu ZE, Renault Kangoo ve Renault Fluence ZE ve Zoe gibi, mühendislik vitrin fikri otomobil çok gelisti.

Onun pazarlik, kurumsal, ittifaklar hakkinda konusmak, o zaman farkli ülkelerde yer alan çesitli firmalarla anlasmalar imzalamistir. Kendi kilometre taslarindan biri geri dönüsümlü plastikten olusturulabilir ECO iyilestirilmesi, oldu. Bu biyo yakitla çalisan. Renault ve Nisan birbirlerinin sirket hisselerini var ve genellikle know-how, tasarim ve oto parçalari alisverisi. Her dünya genelinde açilmak olabilir kendi bitkiler, sunarak birbirlerinin araba üretimi içinde, yardimci olmustur. Renault-Nissan ve Chennai kendisi tarafindan kurulan olarak Hindistan, kurulus girdi. O kadar Mahindra & Mahindra, ile ittifak kirdi ise ikisi Renault Logan üretmek için kullanabilirsiniz, ancak Logan yeni marka, Mahindra Verito tarafindan Mahindra tarafindan satilan gerekmektedir. Renault Dünya çapinda araç Pazari olarak ek olarak Avrupa disinda, onun en kaliteli otomobiller için çok sayida ödül kazandi.