rap banka hedeflenen bir satici platformu ve hizli hareket ödemeleri ile bagli kurulus ve internet pazarlama konusunda yeni bir yol.

Eger 100’ün sizin tarafinizdan veya ürünlerin satis haklari kazaniyor sahibi satin yetki ile olusturulan ürünlerin tesvik veya sunmak için RAP Bankasi’nin pazarlama platformu. Rap Bankalar slogani en biri, Biz Ortaklar için Ortaklar tarafindan yapilir. Bu PayPals merchent servisleri üzerinden Aninda Ödemeler ile ön nitelikli tüccarlar tarafindan sunulan malzeme bulma ve tesvik etmek için bir büyük bir kaynaktir. Onlarin üyelik çogunlukla ana akim internet reklamciligi kullanarak üzerinden güçlü promosyon ile lansmanindan bu yana olaganüstü büyüdü. Katilim sonra siteleri Ortaklik Merkezi’nden araçlarini kullanarak satmak bagli serbesttir.

Bu site, üyelerine ücretsiz olarak Profesyonel Raporlari sunuyor ama gerçek zamanli raporlari için küçük bir ücret vardir. Bu pazarlamacilar x sayisi egilimleri görmek için izin verir, En Tiklandi, En çok yorum ve daha fazlasi. Bir ürün tesvik seçim ürün kadar kolaydir, özel yapilmis baglantilar ve ortak ya da coustom ne thay ürün tanitimi için “git” baglantilar, arama olsun. RB Platform ayni zamanda ücretsiz bir W.P. sunuyor Eklentisi blog veya Web sitesinden mevcut trafik toplamak için pdf süreci ile indirin. Site de “Satici” Plus komisyon yüzdesi ve RB diger pazarlama özelliklerine erisim bir adim $ için 47.00 bir yukari sinif sunar.

Site ilk basta biraz zor ama pazar genel bakis, size özel promosyon tarayici dostu linklere kisinin ellerini alabilirsiniz bagli Merkezi Inceleme ile baslayan 12 hazirlik videolari bir liste vardir. Video # 8 Rap Bankasi ve Satici Plus Perks üzerinde ürün listesine nasil gösterir. Ortaklik ve Internet Pazarlama, Yesil Ürünler, Saglik ve Fitness, Kendi Kendine Yardim, SEO ve daha fazla 50 Plus Kategori segmentinde liste her seyi.

Birlikte Ücretsiz Resmi RAP Bankasi WordPress Plugin oldugunu. Bu, her iki Ücretsiz olmayan Yükseltildi ve VendorPlus Yükseltildi Üyelerine dösenmistir. Ayrica bagli kurulus baglantilari araciligiyla oturum Ücretsiz olmayan Yükseltildi Istiraklerden gelen tiklama% 20 olsun. Tiklama belirli listelenen RAP material.This eklentinin satis dönüstürmek zaman kullanimi kolay kazanmak, bu eklenti RB, daha fazla esneklik ve WP eklenti kolayligi ile WP blog listelenen ürün almak için koyun. Rap da daha fazla maruz kalma uzak eklenti vermek tavsiye.

Bir yarari, tiklayin Bankasi ve diger Affiliate pazarlama platformlari farkli. Alternatif ücret veya komisyon ile ürün sahibine ilk ödeme oldugunu essiz bir Paypal destekli ödeme programi. Ortaklar% 25 kazanmak. isportaci Plus üyeleri tüm tamamlanan satis% 50 yapmak. RB de satis bir yüzdelik dilimi paylasmak için benzersiz baglantilar altinda katilmak üyelerine yakalamak için çok düzeyli bir sistemi kullanir.

Benim için bagli kurulus pazarlama bu yeni bir yol ile hata bulmak zor. Seni daha expence zaman en çok kar bulmak için pazar baglantilari test etmek ve rahatsiz tavsiye ederiz. Daha pazarlamacilar daha hizli ödeme programlari hakkinda bilgi sahibi olmak gibi düsünüyorum. Daha fazla bilgi için. Pepsbiz veya Kes ve Yapistir; http://Pepsgadgets.weebly.com