ps3 dns hatayi düzeltmek için nasil – playstation hata kodu onarim today_

PS3 DNS hatasi ortak bir sorundur. Birçok kisi bu hata ile ilgili sorunlar yasiyorsaniz. Onlar PS3 DNS hatayi düzeltmek için biliyorum herkes soruyor, ama kimse bilmiyor. Evet, bu makalede bunu düzeltmek nasil biliyor, bu yüzden bir saat içinde online oyun oynamak için hazir olun.

hemen basla! ps3 dns hatayi düzeltmek için nasil

Her seyden önce, kapatma modeminizi ve yeniden gücü deneyin. Bu ise yaramadiysa, size yönlendirici bu firmware yükseltme ihtiyaci olup olmadigini kontrol etmek gerekir. UPnP ve medya merkezi baglanti açiksa, onlari kapatin. Her iki PS3 DNS hatasi neden olabilir. Bu durumda degilse, sonraki adima geçin.

yönlendirici kullanarak hatayi düzeltmek için nasil

Tamam, simdi yönlendirici kontrol etmek zamani. Yönlendirici durum alaninda gidin; burasi ISS bilgilerinizi gösterecektir. DNS IP adresleri içinde ne bak. Bir kagit parçasi üzerinde bunlari yazmak ve PS3 geri dönün. IP adresleri asagi yazmak, ancak ikinci olarak ilk ve ilk IP adresini olarak ikinci IP indirdi. Dogru bunu, bu sahip oldugunuz PS3 hata kodu düzeltmek gerekir.

hiçbir sey çalisti? bir rehber kullanimi zaman?

PS3 DNS hatayi düzeltmek için nasil yukaridaki adimlari ise yaramadi, ya da sana verdigim bilgileri nasil uygulanacagi anlamadi, o zaman bir onarim kilavuzu almak için tavsiye ediyorum. Bu biraz para mal olabilir, ama çok yeni bir yönlendirici için ödeme yok.