pazarlama agi is kurmak için twitter kullanmak için ag pazarlama stratejileri 3 yolu

Twitter soruyu cevaplamak için kullanilan ücretsiz bir mikro-blog platformu, “Ne yapiyorsun?” 140 karakter veya daha az. Insanlar çogunlukla sadece, bir sandviç yedim dislerini firçaladi, ya da bir yürüyüs için köpek aldi, simdi bilgi paylasimi için internet üzerinde en viral yerlerden biri haline geldi hakkinda konusmak bir sosyal medya sitesi olarak basladi.

Bir ag pazarlamaci kendi is kurmak için internet kullanimi için yollar ariyor gibi Yani bu sizin için ne anlama geliyor? Bu heyecan olmak IHTIYACINIZ anlamina gelir. Bu, insanlarla baglanti iliskiler kurmak, degerli içerik sunmak ve sonuçta ag pazarlama sirketi için yol olusturmak için en iyi yollarindan biridir.

Twitter pazarlama ile ilgili 3 en önemli yönleri nelerdir?
1. Insanlarla baglanti. Eger twitter zaten üzerinde Yoksa neden olan? Bu sirket, sanayi, ya da sunmaniz gereken ürünlerde ilginizi çekebilir ile bagli insanlar bulmak için harika bir yerdir. Sen AG pazarlama bulunmaktadir. Gerçegi ifade yatiyor çünkü ana is stratejisi insanlar ve yapi iliskileri ile AG olmalidir: insanlarin bildikleri insanlar ve güven satin. Nasil insanlar bilmek ya da sadece is veya ürün yunuslama ve yapi iliskileri degil zaman güven alabilirim?

2. Sohbete katilin. Ne heyecan oluyor konusmalari katilarak daha iliskiler kurmak için daha iyi bir yolu? Bu takip etmek için iyi bir yolu tweetdeck indirme geregidir. Bu size asagidaki insanlar onlar hakkinda neler söyledigini, neler söyledigini görmek için bir yol saglayabilir 4 farkli sütunlara twitter takipçileri ile gelen yeni mesaj organize bir programdir, dogrudan mesajlari insanlar, size gönderdiginiz adres ve yeni takipçileri. Bu bilgileri insanlar Deftere bir sey yanit ediyorsun veya eger konusurken görüyoruz zaman (cevap) “retweet” daha kolaydir. Katilabileceginiz gruplar ve insanlar su anda twitter hakkinda neler konustugunu size yardimci olabilir çesitli twitter araçlari da vardir. Twitter araç daha kolay tüm heyecan sundugu görmek için yapar harika bir araçtir!

3. Degerli içerik ile sik sik tweet. Bu is veya ürün yunuslama anlamina ETMEZ. Bu is adim ne zaman karar verirken takip etmek iyi bir kuraldir paylasimi ipuçlari, strateji ve takipçileri 05:01 kural ilginizi olacak diger degerli içerik hakkinda daha fazla olmalidir. Her bir isletme veya ürün adim 5 degerli içerik tweets paylasimi olmali! Insanlar is artiracaktir degerli içerik seviyorum, onlar sürekli olarak is sahasi insanlari sevmiyorum. Ne kadar ilginç?

Bu 3 temel twitter stratejileri sayesinde, pek çok farkli insanlar, paylasmak degerli içerik ile baglanmak mümkün, ve potansiyel olusturacaktir! Paylasmak ve insanlara degerli bilgiler bir ton olan bir uzman olarak kendinizi pozisyon emin olun ne hakkinda daha fazla bilgi ve muhtemelen sizinle birlikte olan ag pazarlama sirketi olursa olsun çalismak için güçlerini birlestirmeleri isteyen size çekici olacaktir.