pazarlama agi is kurmak için Facebook’a kullanarak

Facebook’taki isiniz için birçok potansiyel acemi bulabilirsiniz. Insanlar is için potansiyel bir ise oldugunu söyler kendi profilinizdeki bilgileri koymak çünkü nitelikli satis bulmak kolaydir. Ben Facebook’ta bir ay içinde 1000 kisilik arkadas listesini yapti. Bunlarin hemen hemen her biri bir ag pazarlamaci. Bu zaten bir is var çünkü ag pazarlamacilar seçsin sormak için makul bir soru olurdu. Nedeni geleneksel ise bulduk en zor görev pazarlama agi onlar yapabilecegi kabul edilebilir bir is oldugunu ikna edici insanlar olmasidir. Ben diger ag pazarlamacilar ikna etmek zorunda degilsiniz. Onlar zaten olsun.

Sadece normal sosyal hayatta oldugu gibi, Facebook arkadaslarinizla çevrimiçi iliskiler kurmak gerekir. Insanlar güven ve çalismak istediginiz hissediyorum bir kisi ile bir is katilacak. Bu bir ekip üzerinde birlikte çalismak isteyenler bulmak için önemlidir bu yüzden pazarlama agi bir ekip is. Bu nedenle, Facebook’ta biriyle arkadas olmak zaman, is bunlari satmaya çalisan mesajinizi baslamayin. Çok yakinda satis yapmaya çalisiyorum tarafindan onlari sürdü, çünkü burada ve orada birkaç ise alacak ama uzun vadede çok daha fazla mümkün ise kaybedecek yaparak mümkündür. Eger arkadas olarak ag pazarlamacilar ekleme benim prosedürü takip Unutmayin, zaten bir is var. Onlar zaten ne yaptigini üzerinden is oldugunu bir avantaj görebilirsiniz sürece is katilmak için gidis degildir.

Facebook arkadaslarinizla iletisim çesitli yollar vardir. Sen duvara yazmak ve is firsati veya is firsati açiklayan bir semineri hakkinda birkaç söz söyleyebiliriz. Ayrica yasam, is, ya da aklinda bir sey hakkinda genel yorum yapmak için duvara kullanabilirsiniz. Duvara monte ediyor size sunmak için bir sey oldugunda insanlar taniyacaginiz bu yüzden orada yüzünü disari çikar. Baska insanlarin duvar yazisi hakkinda yorum ve duvara yazabilirsiniz. Çok arkadasiniz bir yeri vardir birinin duvara yazarsaniz, birçok kisi yazilan göreceksiniz. (Facebook izin verdigi arkadas sayisi 5.000 ‘dir.) Bu grupta üyelerine bir grup sitesinde veya bu sayfanin hayranlari için bir sayfa site hakkinda bilgi gönderebilirsiniz.

Tek tek arkadaslariniza mesaj yazabilirsiniz. Bu arkadaslariniz tanimak için harika bir yoldur. Bunun yerine is bunlari satmaya çalisan, insanlar olarak onlari tanimak. Onlari hayatta için neyin önemli oldugunu ögrenin. Facebook bir sosyal medya sitesi oldugunu unutmayin. Bu konuda arkadaslar edinmek ve pazarlama agi birlikte para kazanmak için bir araya arkadas getirmek üzerine kurulmustur.

Çevrimiçi olan arkadaslarinizin herhangi bir aninda konusabilirsiniz böylece Facebook da bir sohbet özelligi vardir. Bu birini tanimak için harika bir yoldur. Ben çok mesgulüm bile benimle sohbet etmek istiyor biriyle sohbet etmek zaman alacak.

Facebook, 20 kisi için ayni zamanda bir mesaj gönderebilirsiniz insanlarin sayisini kisitlar. Eger birçok insan için bir mesaj almak istiyorsaniz, bu nedenle, bir grup baslamak gerekir. Sonra da grup üyelerine bir defada en fazla 5000 kisiye mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrica is için bir sayfa olusturmak ve arkadaslariniza onu takip davet ve NetworkedBlogs kullanarak Facebook Profil blogunuza baglayabilirsiniz olabilir. Ayrica, bir etkinlik olusturmak ve arkadaslariniz ya da grup üyeleri davet edebilirsiniz.

Sizin arkadaslariniz biliyor ve onlari tanimak izin aldiktan sonra, pazarlama agi is gelistirmek için çok daha iyi bir konumda olacaktir.