pazarlama agi ev is firsati web sitenize hedeflenmis trafik almak için nasil

Pazarlama agi ev is firsatlari bir orman yangini yayilan Amerika Birlesik Devletleri’nin West Coast oluyor kadar hizli büyüyor. Daha da popüler oluyor bu ag pazarlama firsatlarinin bir çok internet üzerinden pazarlanan olabilir gerçektir. Aslinda, bu ag pazarlama firsatlarinin bazilari sadece internet üzerinden anlasma. Bu gibi firsatlari ile, bir kisi yapmak zorunda gerçek is sadece ev is firsati web sitenize trafik çekmek oldugunu. Oldukça basit, ama sorun bir web sitesine trafik almak için birçok yol olmasidir. Bu makalede, bir web sitesi pazarlama için üç yaklasim verecektir.

Ilk yaklasim makale pazarlama denir budur. Makale pazarlama yapmak serbesttir çünkü bu ilk hakkinda konusmak istiyorum. Madde pazarlama temelde bir makale yazma ve yazar tesvik web sitesine bir link de dahil olmak üzere. Yazar dogru isini yapti, daha sonra okuyucularin daha sonra yazar tesvik olabilir web sitesine getiriyor linke, tiklayin olacaktir. Orada pazar makaleler için çesitli yollari vardir, ama ise kanitlanmistir basit bir strateji verecek, ve bugün hala yok.

Ne yapilmasi gereken 25 yazi yazmak için. Simdi, çünkü söz konusu yazinin Ingilizce dersinde nefret olanlar için, onlar için yazilmis makaleleri olmasi mümkündür. Ancak, bunu yaparken bu strateji bu kadar özgür degil yapar. 25 makaleler yaptiktan sonra, yazar sonra EzineArticles.com hesap imzalar. Kaydolduktan sonra, bir yazar yazi göndererek baslamak mümkün olacak. Ancak, bir bütün 25 göndermek mümkün olmayacaktir. Makaleler 10 daha fazla makale göndermeden önce onaylanmalidir.

Bir sonraki adim Squidoo.com ile bir hesap için imzalayacak. Bir Squidoo objektif olusturun ve orada makaleleri 5 koydu. Daha sonra, Hubpages gidin com, bir hesap için kaydolmak, bir hub lens olusturmak ve bu lens makaleleri bir baska 5 koydu. Geri kalan bes bir makale teslim olarak adlandirilan teslim edilmelidir. Aksi takdirde EzineArticles.com gibi birden fazla makale dizinleri için bu bes yazi göndermek olacaktir. EzineArticles internette en büyük ve en yetkili makale listesi oldugu için EzineArticles ilk kullanilan nedeni vardir. Her seyi kurmak sonra, yapilacak en iyi sey, bir makale, bir ezine için gün, squidoo, hub, ve makale gönderme yazmasidir. Tek basina bu strateji uzun, uzun süre bir trafik saglayici olabilir.

Makale pazarlama uzun vadeli trafik için son derece etkili olmasina ragmen, daha hizli trafik teslim diger stratejiler vardir. Bu yöntemlerden biri Click (PPC) Basina Ödeme denir. PPC bir web sitesine trafik çekmek için harika bir yoldur. Ne yazik ki, PPC maliyeti nedir. Bir de (reklamlar yazma) ne yaptiginizi bilmiyor, ayrica, çok para kaybolabilir. Yapilacak en iyi sey ilk PPC ögrenirler. Sadece Google Adwords gibi, bir reklam araci içine atlamak, ve reklamlari yazmaya baslamak için tavsiye edilmez. Anahtar anahtar kelimeler iyi çalisiyoruz hangi anlamaya, daha sonra dönüstürme bu anahtar kelimeler daha fazla para koyarak baslar. PPC avantaji neredeyse aninda trafik saglayan olmasidir. Dezavantaji çok para kaybetmis olmasidir.

Bir web sitesi pazar için baska bir yolu forum pazarlama denir. Bu bir pazarlama agi ev is firsati trafik almak için çok etkili bir yoldur. Forum pazarlama trafik saglamak, ancak güvenilirlik almak için bir yoldur olacaktir Sadece.

Forum pazarlama için ilk adim ev is firsati ile ilgili bir foruma katilmak. Ev is pazarlama agi hakkinda bir is olsaydi Örnegin, daha sonra pazarlama agi hakkinda bir foruma katilmak için forum olacaktir. Katildiktan sonra, foruma katilmak. Daha bir, bir forumun katkida bulunan bir üyesi olarak görülecektir daha katilir. Forumun saygin bir katkida üyesinin durumu aldiktan sonra, daha sonra forumda ilgili bilgileri göndermek için zamani gelmistir. Ayrica, büyük sorular sorarak yardimci olacaktir.

Trafik forum pazarlama geliyor yolu bir üyenin sonrasi her birinin altinda bir üyenin imzasi satirindan oldugunu. Yani, forum pazarlama bir internet pazarlamaci sig hat üzerinde bir baglanti saglayacak. Bir kisi olarak yayimlanmistir bilgi sever, o kisi o kisi mi ariyor ne alakali saglanan et sig dogrultusunda linke tiklayabilirsiniz. Bu baglanti genelde et tesvik web sitesidir.

Bu üç strateji son derece etkilidir. Bazi durumlarda, bu üç online pazarlama agi ev is firsati pazar için çalisan tüm bir kisi olabilir. Önemli olan herhangi bir internet pazarlama stratejisi hakkinda ögrendikten sonra projeleri uygulamaya ve almaktir.