pazar herhangi bir organizasyon için önemli bir iyi sonuçlar faktörü çalisma

Sirketler genellikle müsterilerinin rahatsizlik noktasina bilmek görünür ve kusursuz ihtiyaç ve gereksinimleri tam olarak ne bir parmak yerlestirmek için görünür. Bu emin hayran bir seydir, ama tam olarak nasil kuruluslari belirlemek ve kisilerin bir okyanus ihtiyaçlarina hitap yok, bunlarin hepsi farkli zevkleri, tercihleri ??ve zihin-setleri var?

Gerekliligi yenilik anne olabilir. Yani bu gerekliligi nasil kabul edilebilir? Kuruluslar piyasa arastirmasi simartmak Bu nedenle gerçekten. Bu kurumsal gezegen içinde her gün kullanilan tipik bir terminoloji.

Ne tam olarak piyasa arastirmasi mi? Pazar ve tüketiciler ile ilgili veri elde etmek için organize bir çabadir. Bu is ve kurumsal yöntemleri olusumu içinde bir ön kosul var. Etkin ve verimli bir sanayi içinde digerlerine göre rekabet avantaji daha sahip herhangi bir organizasyon için çok önemli basari faktörü olabilir.

Pazar analizi kisi istediginizi kesfetmek yardimci olur, ya da algilamak gerekir. Istatistik ve is analitigi kullanimi olusturarak, bu, onlar nasil hareket satin gelismeleri ortaya çikarmak ve bu nedenle de talep ve ürün satislari artirmak için kendi ürün pazara nasil kesfetmek için firma yardimci olabilir yardimci olabilir. Analiz yapmak için, anket ve pazar arastirmalari gibi araçlarin kullanimi olusturulur.

Neden pazar analizi kadar önemlidir? Tam bir pazar veri alma islemleri baslar ve is içinde hayatta kalmak için herhangi bir organizasyon için ilk sarti olabilir. Bu benzeri, dogaçlama tesvik, fiyatlandirma yardimci olur, ve. Bu pazar ve alicilar, pazar, müsteri analizi, seçenek modelleme, rakip analizi, tehdit, fizibilite, reklam ve pazarlama karmasi içinde geçerli olan egilimleri ile birçok bölümünde anlamaya yardimci olur.

Bulgular veya sonuç üzerinde degeri kendisi tarafindan analiz yapma maliyetini asan bir kez pazar arastirmalari basarmistir. Bu mevcut ve muhtemel alicilar, tespit firsatlari, en aza indirilmesi tehlikeler, tespit firsatlar ve sirketin iyi sonuçlar degerlendirilmesi ile iletisim gibi yerlerde yeterlilik ulasilmasinda yardimci olur.

Piyasada anlamadan kendini sürdürmek olabilir bir sirket var, çünkü Hindistan’da pazar arastirmasi isler için büyük bir pazar sadece var, rakiplerinden, gereksinimleri ve olanaklari çevresinde orada için alici ve nakit arzulari.

Yakinda isletmeler ne insanlar belki de olmasi gerekir, ve bu ögeleri çevirmek olabilir desifre için baska teknikler bulurdum çünkü muhtemelen, anketler ve tam alici ihtiyaçlarini kavramak için anketler için gerek yok olabilecegini pazar analizi çok fazla gelisme olacaktir.

Verimli bir pazar çalisma kuruluslar gerçekten pazarin nabzini ve müsteri hissediyorum ve istemci daha önce bunun için ihtiyaciniz olacak hissettim olmasina ragmen o belirli bir öge ile yapamazsiniz hissediyorum yapabilirsiniz, çok yararlidir.