para on-line yapmak için mücadele

Eger basarili online olmaya çalisiyorum Kazanilan ettik daha sonra harcadim mi?

Bu tanidik geliyor mu? Düzenli umutsuzca sonunda bu çalisan bir sey var umuduyla, daha sonra baska bir sistem satin. Sadece size yorucu çalismalarinin sonuçlarini yine kandirdin oldugunu gerçeklestirmek için bilgisayarinizin basinda uzun saatler geçirmek meyve verir asla.

Belki hepimizin sormak gereken bir soru var.

Bu sözde planlari ve sistemleri kadar harika ise, neden millet onlari satis oldugunu, bir sonraki büyük sey düzenli olarak e-posta? Ne ilk etapta satin kadar büyüktü ki kesinlikle eger bunu kullanmaya devam etmek bizi tesvik edilmelidir.

Zamanla ben bu basarisiz sistemlerin her birinden çok sey ögrendim. Web sitesi olusturma ve trafik nesil tamamen farkli yönlerini ögrenme, hatta sayfa bir ve orta rekabetçi anahtar kelimeler için 1 noktaya siteleri almak mümkün olmustur.

sorun!

Yani sonunda biz sadece bu kadar az hala istediginizi elde olmadigini liste üyelerine veya müsterilerine dönüstürmek bulmak için web sitenize trafik dedigimiz zor bir sey elde etmeyi basarabiliyor. Yani çizim tahtasinda geri.

Bunu yapmak için denemek için baska bir yöntem yoktur inanamiyorum!

Bu yüzden teslim gibi basit bir is modeli vardi benim off line ev alisveris is, katalog toplamak ve ürünleri dagitmak, sonra da ayni seyi baskalarina ögretmek kontrol etti.

Birisi sadece onlar daha büyük bir gelir elde etmek istiyorsa onlar gerekli veya perakende satis ve takim olusturmak ek para kazanmak perakende, is katilabilir.

Perakende için sorun her hava disari çikmak zorunda kaldi, ve size gelir tutmak istedigini sürekli bunu oldu. Müstereken sürekli güncel onlari sahip yeni katalog satin almak zorunda kaldi.

Çogu insan birincil yerde katalog satin almak için ihtiyaci anlasilir olsa ise ile dezavantaji, onlar perakendeciler ayni sorunlari dolastim. Isinizi tesvik bazi ücretsiz stratejileri vardi ragmen, reklam pahali olabilir. Böylece korkunç hizli bir sekilde insanlarin çikin ve baska bir sey üzerine hareket edeceklerdi. Ve reklam pahali olabilir.

Yani sürekli gelir gelmesini saglayacak perakende zorunda kaldi ve sürekli planinda seviyenizi tutmak için ekip üyeleri degistirdim.

Ben gerekli 1 sey ben mümkün oldugunca çok sayida bireyler olarak kar edecegini, on-line ise yarayabilir bir ürünüydü. Bu noktada ücretsiz olarak sunmak mümkün kabul etmemisti. Mutlu ag ve bireyler yardim, ancak onlar sadece perakende sektöründe iyi para olusturmak mümkün olmali.

Bu millet kendi is için bir mali taahhüt yapmak çok önemlidir. Ancak, baslangiç ??ve çalisan giderleri hem çogunlugu için uygun olmalidir. Millet sadece mal, (ancak satis) perakende için ve bir ekip kurmak istiyorum eger müstereken kadar esnek olmalidir.
Ne bu is modelinin basarisi için çok önemli oldugunu düsünüyorum katilmak olanlar için iyi bir egitim ve destek olacaktir. Internet pazarlama için bile bir acemi basarili olmak gerekir.