Özel zarf gelistirmek için 4 basit yolu

“Uzun bir süre için özel zarf baski mi? Bir halkla iliskiler kampanyasi olan, ya da belki ürün için bir dogrudan posta pazarlama programi basladi olsun, zarf baski mesajinizi sunan küçük ama önemli bir parçasidir. Yani bu sunum yeni ve taze bir görünüm bu yapmak için periyodik olarak zarf baski tasarimlari gelistirmek için neden önemli oldugunu. Bu yazida size özel zarf için bunu yapmak için dört basit yolu gösterecektir.

Yüksek kaliteli zarflar kullanin: Dogrudan posta pazarlamacilar genellikle baskilar ucuz zarf malzemelerini kullanin. Bu pazarlama kaynaklarinin en posta servisi için mektup tasarim gidin ve tabii ki bu yana onlara para tasarrufu saglar. Simdi bu egilim karsi çikmak ve yerine yüksek kaliteli zarflar kullanarak hayal. Belki bazi dokulu zarf kullanabilirsiniz, ya da de güzel renkli zarflar kullanmayi da deneyebilirsiniz. Bu e-posta özellikle etkileyici yapar ve hiç kimse gerçekten önemsiz posta için hata olacaktir. Yani sadece daha kaliteli olanlar için zarf malzemeleri yükselterek, siz de etkisi hemen bir yükseltme olsun.

Özel zarf gelistirmek için baska iyi bir yolu tasarim yönetmektir: Sadece bir görüntü veya logo kullanin. Örnegin, bu gün en posta pazarlamacilar ve diger firmalar kendi özel zarf içerisinde çok fazla bilgi ve resimler koymak. Neredeyse kolayca olanlar gerçekten sadece önemsiz posta olan belirleyebilir gerçekten pazarlama posta tanimlar. Dogru tasarim yönetiyorsaniz, kendi zarf oluyor bu önleyebilirsiniz. Özel zarf içinde sadece bir resim veya logo kullanmayi deneyin. Bu, güzel cazip ve hatta gizemli olun. Sadece bir harika bir görüntü insanlarin içinde ne oldugunu merak yapmak için yeterlidir. Bu teknik diger özel zarf darmadagin pazarlama tasarimlara göre çok daha iyi bir ücret olmalidir.

Zarif veya benzersiz yazi deneyin: ragmen görüntü yani sira, ayni zamanda daha sik ve benzersiz bir sey için zarf yazi tipini degistirebilirsiniz. Bunu bilmiyor olabilir, ancak adresin komut dosyasi ve bir zarf içinde gönderici ve alici isimleri de insanlari etkilemek olabilir. Zarf üzerinde süslü ve zarif altin harflerle basilmis adinizi düsünün? Bunu açik olmaz mi? Yani kendi özel zarf içerisinde de bu deneyebilirsiniz. Özel yazi tipleri deneyerek, aslinda insanlar aslinda onlar pazarlama için olup olmadigini postalari ya da okuyacagi içiniz rahat olsun.

Beyaz kullanmayin: Son bir ipucu olarak, tekrar beyaz zarflar kullanmayin. Beyaz zarflar bir süre sonra oldukça yaygin ve sikici olur bu yüzden çogu insan kullandiginiz vardir. Su andan itibaren insanlar onlari dikkate almak böylece özel zarf renk kullanmayi deneyin. Örnegin, koyu kirmizi zarf içinde bir mektup aldiktan hayal etmeye çalisin. Ilginç ve gizemli olmaz miydi? Kesinlikle mektup renk ile hakkinda ne görmek isteyecektir. Bu yüzden farkli renk denemek ve sizin için neyin ise yaradigini görmek.

Peki bu size özel zarf gelistirmek için kullanabileceginiz diger tekniklerin sayisiz sadece dört vardir. Senin Zarflar iyilestirilmesi arkasindaki gerçek felsefesi sadece farkli ve benzersiz bir görünüm için. Gelecekteki özel zarf baski yatirimlarda yukaridaki fikirleri kullanmak ve gelistirmek için çalisin. Ben size dogrudan posta ya da halkla iliskiler kampanyalari bir basari yapabilirsiniz güzel ve özgün tasarimlar üretebilir hiç süphem yok.