otomatik yazi teslim yorum

Herkese Merhaba. Bugün bu sasirtici, benim görüsüme göre, yazilim gözden geçirecegiz. Sana makale pazarlama hakkinda egitimli varsayalim, kafanizda var. Sen degil misin? Bu muhtemelen (benim eski biyoloji ögretmeni derdi nasil oldugunu) sizin için “kus dili” gibi ses çünkü o zaman, bu konuda okumanizi tavsiye ederiz

Bu malzeme ile asina iseniz, orada makale dizinleri yüzlerce oldugunu duydum olabilir ettik, kullanicilarin geri çok vermek, ama gerçekten hepsi için benzersiz bir makale yazmak istiyorsun? O zaman ben bu yazi yaziyorum, benim otomatik yazi teslim (daha AAS) sanirim vardir … Bilmiyorum, ama 400 500 makale dizinleri her yerde sanirim. Ben AAS 10 dakika içinde ne, siz herhangi iki ay içinde bir sey yapacagini sanmiyorum. En özellikleri gözden geçirelim!

Tamam, burada anlasma. Kalem isimler adi sekmesi var. Bu, içinde 7 biçimleri hakkinda, tabii ki, bunlari doldurun, ve tahmin etmek ne vardir? Bu kalem adi verileri kullanir ve sahip oldugu makale dizinleri tüm hesap kayit! Simdi bazilari sorabilirsiniz “evet, evet … Nasil e-posta onayi veya capatchas hakkinda? ..”. Onlar kullanmak umurumda degil çünkü her seyden önce, makale dizinleri, çok sik captcha’lar kullanmayin. Bu benzersiz içerik oluyor umurumda ne, bu yüzden sayfalari daha iyi rütbe ve daha fazla trafik (para dönüstürür, unutmayin ki?) Olsun. , Kayit bu kadar kolay hale nedeni budur. Ikinci sey, AAS DA ONAY e-postalar TEYIT! (Bu cümleden sonra kalp krizi var, degil mi? Hehe …).

Yani, bu sahip oldugu ilk iki özellikleridir. Bu kaydeder ve onaylar. Nasil gerçek amaci hakkinda – makale gönderme? Kaydi ile ayni – yazdiginiz, AAS mesajlari her yerde kayitli. Degil roket bilimi. Ben ne söylüyorum yerine bunu yayinlayarak alacagi bir backlink bir makale, yazarsaniz, size geri ton elde edilmesi, sanirim. Yine, bazi Hey, ne yinelenen içerik hakkinda “isteyebilirler? Herkes kopyalamak / yaa, bir makale listesi digerine yapistiramazsiniz bilir! “. Sey makale dizinleri blogunuza (Ben her zaman benim blog içerik göndermek) içerik kopyalayabilirsiniz, tho, bu nedenle yazi size geri vererek, geri blogunuza isaret olabilir. Ama dizin vs dizin hakkinda? AAS (Ben 15 dakika sanirim) çok hizli gönderme çünkü bu, komik, diger dizinleri de makale gözden çünkü yazi görüntüleme kez dizinlerin çogu sadece, blogunuza disinda, herhangi bir yerde herhangi yinelenen içerik bulamiyorum bu yüzden. Anlamadi? Kötü hissetmiyorum, ben ne yazdi kirmizi zaman ben de anlamadim … Bana Diyelim ki kabul bir örnekle zihninizi aydinlatmak izin, sadece hakkinda ögrendim Ferarri indirim var. Bu, sadece bir gün çalisir. (Bu sadece bir örnek, bu yüzden gerçekçilik duygusu beklemeyin) 10 $ mal olacak. Eger “Hehehe düsünüyorum çünkü kikirdama, ellerinizi ovusturarak baslatmak ve bu konuda kimseye söyleme … Bir Ferarri sürücü olacaktir … “Bu mahallede sadece bir adam olacak. Iste gün geliyor, size arkadaslari için manyak gibi sürücü, sizin parlak yeni gezmeye, biliyor musun? Herkes sizin gibi ayni araba var! Simdi kizgin ve onlar “Biz de indirim biliyordu ettik” söylüyorlar. Ayni dizinleri için uygulanan, bu makaleleri gözden, onlar digerleri içerik tam olarak ayni seyi bilmiyorum. En büyük sey – bunlarin hiçbiri ilk “Ferarri” ögrendim fikri vardir.

Ayrica, makale respinning özellik sunuyor. Herhangi bir respinning yazilim çalisti, bazi rastladim olabilecegini respin * öksürük * o Evet, engelli mükemmel bir kelime, tavuk vahsi kaplan gücü tavuk ölür alir gelir gider “gibi görünüyor birakir ve yumurta engelli * öksürük * (görünmesini saglar yay “). ANCAK, AAS aslinda çok iyi insan yazilmis ve orijinal gibi mantikli görünüyor, iyi makaleler respins. Tabii ki, dogru, yakalamak olmalidir? Peki, var! Bana nasil çalistigini açiklayayim. Buna karsilik bu iki saglar:
“Ben yeni bir kapi sevdim hiç”
“Ben kapimi her an nasil göründügü memnun degildi”
Wo ne var? Benim beyin “ONLAR IDENTIC ANLAMLARI VAR, AMA ÇOK FARKLI SES!” Bana bagiriyorsun. Biz ayni anlamlari olan, en az bir kez bizim makalenin cümleler her yeniden yazmak olsaydi Simdi, AAS Yazinizin farkli varyasyonlarini binlerce veren, tek bir tiklamayla makale respin olacaktir. Diyelim ki yazi 80 cümleler oldugunu söylüyorlar. Her cümle bir kez yeniden, en hesaplamak … 2 (Ilk cümle için iki seçenek) izin kadar 80 kez * 2 (ikinci için iki seçenek) * 2 … ve. Buyrun – simdi 1208925819614629000000000 makaleler var. (Bu sayi Ben aslinda hesaplanan ettik, rastgele degil!). Teknik olarak, bir makale yazma ve bu cümleler yeniden yazarak, bir sonraki nesillere 999999 (utanç verici, bu sayi rastgele) için yeterli makaleler yapmak.

Simdi bir yerde ben “bu maliyeti ne kadar?” Sormak istiyorum (Ben fiyatlari hakkinda çok hevesli degilim). Ben de ücretsiz olarak var gibi 100 $ (NOOOO, SIMDILIK BU PENCERE YAKIN DEGIL!), Sey, tho, ama olumsuz bir sey tho vardi. Ben yaklasik yarim yil için yasadim, ama o kullanmiyordu. Ücretsiz olarak bir sey almak zaman, fark ettik – bu çok düsük bir degere sahiptir. Bu an, google çatlak ve AAS kendisi olabilir, ama muhtemelen sonunda en az birkaç hafta süreyle, (nakit için umutsuz olmadikça) kullanmak, ve olmaz, benim köpek yasam yemin olabilir, Eger baslattiginizda, bu sikinti sadece hata olabilir.

Eger nasil kullanilacagini bilmek istiyorsaniz Ayrica,, sen benim blog erisebilirsiniz semineri, var. Ben makale dizinleri web seminerleri gönderme degilim.