otomatik mlm kursun üretimi için makale pazarlama nasil kullanilacagini

Bu makale Internet pazarlama otoritesi, David Wood tarafindan yapilan son canli toplantinin bir özeti oldugunu. Yaklasik 1000 MLM Kursun Sistem Pro üye arama motoru optimizasyonu (SEO) için bir makale içerik pazarlama taktigi kullanarak MLM kursun üretimi için David’in benzersiz ve güçlü otomatik bir yaklasim ögrendi.

Bu yaklasim, geleneksel MLM mevcut en yaygin bazi zorluklari çözer. Bu senaryo biliyor: arkadaslariniza ve ailenize arayip bir otel toplantiya gelmelerini yalvariyorum. Nasil bu insanlarin çogu endiseyle sizin mucize ve varlik stratejileri bekliyor? Tabii ki bu ürünleri ihtiyaç ve geleneksel MLM hala çalistigini biliyorum. Biz umutlari bizim is kurmak için yol islemi otomatik eger Ama zaten ne ariyorsun? Ve siz de, arkadaslariniz ve ailenizle er çekti haline çok hizli bir sekilde bunu yapmak istemiyor musun?. O Internet ve otomatik kursun üretimi döndü nedeni budur.

Biraz zor eyleme koymak ragmen bu kavramlar, ama derin, basit. Basarili olmak için, bu otomatik bir kursun nesil sistemi için çok önemlidir. Internet blog ve makale içerigi çok sonra aranir konu alakali olmalidir. Popülerlik, örnegin, içerik baglanan sitelerin sayisi ve kalite merkezi. Yazinizin içerigi de benzersiz olmalidir. Sonunda, islemlerinizi düzenli olmali “, buzz” elde etmek. Her gün blogunuza göndermek için gerek olmayabilir, ancak blog içerigi ya “, eski” haline izin veremem. Bu kavramlar izleyin ve kisa zamanda Yahoo ilk sayfasinda kendinizi bulacaksiniz. Simdi otomatik MLM kursun üretimi için essiz bir cazibe pazarlama yöntemi ile “buzz” olusturduk.

Bunu göz önüne aldigimizda, uymak için dört basit adim vardir. Eger içerik gelistirmek için her gün bu yapiyor olmalidir:

1. Orijinal bir makale olusturmak – Orada bunun için genis olanaklar, ancak asiri popüler degil henüz, arama motorlarinda “popüler” olan terimler kullanmak istediginiz unutmayin. Neden? Rekabet en popüler terimleri çok yüksek olacagi için.
2. OnlyWire.com ücretsiz kullanarak haberi paylas
3. Video paylasimi yoluyla makaleyi tesvik – Bu tek adim iyi rekabet disinda koyacaktir. En iyi kaynak bir 30 günlük 1 $ Pilot sahip TrafficGeyser.com vardir. Bu adimlari 30 gün yaptiktan sonra 97 $ aylik ücret göze alamaz, daha sonra abonelik birakin.
4. Otomatik Madde Submitter kullanin – bu web sitelerinin yüzlerce makale göndermek için izin verir. Program her sunulmasi için içerik orinality otomatik araçlara sahiptir. Böylece yazinizi benzersiz ve arama motorlari tarafindan cezalandirilir olmayacaktir. Program ayni zamanda, örnegin, sizin makalede anahtar kelime yogunlugu SEO istatistiklerini hesaplamak için araçlara sahiptir.

Bu simdiye kadar üzerinde oldum en degerli ve bilgilendirici oturumlar biriydi. Internet pazarlama için bu essiz, otomatik bir yaklasim uygulanmasi ayrintilari görmek isterseniz tam 90 dakikalik seans Blog sayfamda mevcuttur.