ortalama bir ailenin, mevcut mücadele AOS

Bu, herkesin su anda Amerika’da son derece zor zamanlar yasaniyor sürpriz kesinlikle AOS, insanlar, AOT bir zamanlar oldugu gibi, insanlar AOS, yarisindan fazlasi bir hafta bir sey maliyeti giyim bir makale satin almadan önce iki kere düsünmek siklikta çikabiliriz gaz deger ve is ve alma daha pahali geçen gün haline geliyor. Ekonomisi, su anda AOS bu konuma düstügünde yasamin herhangi bir ve her yönüyle çok sert bir sekilde etkilenir. Amerika, orta sinifin çogunlugu olusturan insanlarin grup, onlar hiç oldugu gibi sert üç kez çalisma ve is yerinde daha fazla zaman harcama o zaman simdiye kadar oldugu. Günün sonunda olsa da, yine de degil, bazi AOT koymak tüm is hayatta kalmak için yeterli olacaktir eger. Son rehine sayida arkasindaki nedeni asagi ekonomik açidan, sadece iki yil önce, insanlar genellikle olsam, AOT, çünkü artik bir gerçektir is güvenligi, on almak ödemeleri almak için izin çünkü, ve ödemeler degildin, oldukça düsük olan faiz oranlari ile birlikte gerekli AOT. Tüm bu faktörler bir araya edildikten sonra insanlar son ekonomik olaylar meydana geldikten sonra onlar karsilayabilme asla hayal bile, ve tüm mortgage ödemeleri varsayilan yol olacagini ipotek götürüyorlardi.

Konut piyasasi Amerikan ekonomisinin iyi ya da kötü ayakta için son derece büyük katkida bulunuyor, bu nedenle, konut piyasasi bu olmustur kriz deneyimleri zaman yakin bir ekonomik kriz ile sonuçlanir. Bir is yarin olmamasi korkusu bir kisinin güzel bir hafta sonu gezisi devam tipik bir aile vazgeçirmek gaz fiyatlari söz degil, bir sey bugün para harcama önce iki kez düsündürüyor. Finansal korku birçok Amerikali herkes için hayatin her alaninda etkileyen durumlara tüm yol karsilastiginiz kararsiz is güvenligi ile desteklenen oldugunu. Ana Sayfa saticilarin yavas yavas emlakçilar uzaklasiyor ve çünkü bir deneyim haline mali yükünün sadece satiliktir özellikleri satmaya çalisiyorsunuz, sadece bir satici onlar için aldim ne yere yakin için evlerini satmak mümkün olmayabilir , ancak bir komisyon saticilarin ajan ödenecek olacagi üstüne. Neyse ki olsa da, bol web sitelerinin orada FSBO en ve ajanlar hem pazarlama özelliklerinde yardimci olabilir vardir, ve birçogu, bu siteler ListingVUE.com olmanin bir ücretsizdir.

Önleyici tedbirler ipotek ödemeleri varsayilan önlemek için bireyler tarafindan alinan, ancak bir kez daha bu kolay yapilir daha söyledi bir durumdur olmalidir ve olabilir. Survival herkes için bir önceliktir ve lüks degil küçük bir dokunus, çok soran AOT ile birlikte, ancak, çünkü bu kadar çok insan günlük olarak yol açtigi tüm mesgul hayatimizin bu yarin oldugu ortaya dönüsebilir unutmak çok kolay beklenenden daha farkli, yarin çok ciddi bir mali gerileme olabilir. Önde Düsünme yarin bir is en iyi almak için, bir az biraz para harcamak çok daha fazla tasarruf ve lüks ve cazip durumlar için izin için çok daha fazla bir kisi motive edecek olmayabilir düsüncesi ile yasayan, son derece önemlidir sizin.