ortagidir pazarlamacilari için kisisel çevrimiçi marka – i baslamali

Marka, çesitli anlamlar ile önemli bir terim. Iste bu yazida çevrimiçi dünyada marka gücünü bazi ve nasil sizin gibi kisiler için bir ve tek tek bireysel dokunmatik ile basariya ulasmak için yardimci olabilir kesfetmek istiyorum. Çizgi markalasma sadece seçilmis ve iyi seçilmis anahtar kelimeler bagli olarak arama motorlarinda web siteniz yüksek konumlandirmak anlamina gelmez, dahasi, bu marka ve mesaj ile birlikte zihin farkindalik üst kurmak için çesitli çevrelerde online faaliyetleri içerir. Diger bir deyisle, ne arama motorlari içinde ilk sonuç sayfalarina web sitenizin almak için yardimci olur, ama insanlar baglanamiyor ya da bir kez portal indi bireysel WOW deneyimi yok. Bu nedenle online marka kendinize en iyi sekilde insanlar, ana amaci çevrimiçi ne oldugunu ve nasil hedeflerinizi gerçeklestirmek anlatmaktir.

Bir marka olusturmaya baslamak için nasil

Marka olusturma zamanla ve tekrar yoluyla oluyor. Bir amaç veya hedef özünde teblig edilebilir bir merkez herhangi bir farkindalik yaratma ilk önceliktir. Bu göbeginden daha sonra is çesitli sanal veya gerçek alanlara ileri marka tasimak için kurulabilir. Biz merkezi bir konuma set-up görevi ile karsi karsiyayiz bir kez çevrimiçi bir pazarlamaci olmak bir kisisel web sitesi veya blog aklimiza atlar ilk sey olacaktir. Önce de belirtildigi gibi bu sayfayi veya blog bizim mesaji tutmak için var ve ziyaretçi için wow faktörü meydana getirmek için görevi bir yerde olacaktir. Sirket veya kisi aslinda farkindalik olusturmaya baslamak için herhangi bir olasilik özleyecegim ne yaptigini ziyaretçi söylemeden büyük resim ve belirsiz sloganlar fantezi. Bu nedenle kisisel çevrimiçi markalasma çalismalari baslatirken yepyeni bir ziyaretçinin gözleri ile anlasilabilir açikça amaci, iletisim ve onlari kim bildirin emin olun. Neden ziyaretçi ile kendinizi bir izlenim birakmak degil mi? Insanlar insanlarla baglanti gibi.

Size hedeflerinize iletisim nasil

Peki, simdi ne? Eger merkez, web sitesi, blog kurulum var ve kaya ve roll haziriz. Yine herhangi bir geleneksel çevrimiçi pazarlamaci olacak düsünce ilk olarak çok maruz kalma ve / arama motorlari içinde kendi sitesinde yüksek rütbeli almak için çalismaktir. Hangi Bu hedefe ulasmak ve ayni zamanda sitenize geri-baglama strateji kullanmak için çesitli SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) teknikleri kullanabileceginiz anlamina gelir. Bunlarin hepsi hayati kendim de kullaniyorum yöntemleri, ama bir marka iletisim için tek olanlardir. Sadece çilgin fanatikler binlerce 10s ile bir rock konseri düsünün. Eger bu insanlarin her biri ondan sonra tezahürat zaman solisti ileri bir marka tasimasi kolay olacak mi? Biz bu mümkün oldugunu biliyorum. Bu kisa resimden sana ve marka etrafinda bir hayran kulübü zihniyet insa etmek ve gelistirmek için odak daha dogrudan istiyorum. Eger mesaj insanlari çekmek ve seçtiginiz alanda uzmanlik ögrenmek için sizinle iletisim kurmak için imkaniniz var nasil fikirler. Iste takipçileri bir listesini olusturmak için baslayan ve bir bülten yayimlama en önemli faaliyetleri arasinda yer almaktadir. Ayrica ben kendi adini almak ve marka bilinci olusturma amaciyla kitle sanayi bile devleri çekmek çesitli ücretsiz sosyal medya platformlarinda zaten geldi umuyoruz. Ve bu dedigim zaman bana güven, siz de yapabilirsiniz. Ben nasil mesaj ve marka iletisim için buraya bahsetmek istiyorum baska ve son yöntem online forumlarda hedeflere ulasmak ne kadar ögretim kisidir. Çevrimiçi forumlar sahilde kum gibi mevcut bulunmaktadir. Bunlardan az sayida üye olmak ve insanlarin uzmanlik göstermek için seçti. Insanlar olumlu ayak izleri çikarken marka farkinda olma baslayacak.

Son olarak, kisisel çevrimiçi markalasma dans, eylem tarafindan tanimlanmis iki yönlü iletisim gibi. Gerçekten hatta binlerce ya da insanlarin ve potansiyel milyonlarca temasa geçmek yardimci olabilir isinizin önemli bir yönüdür. Marka bir zorunluluktur seçilen herhangi bir sektörde görünürlük, güvenilirlik ve güven insa ederek basarisi için çabaliyor herkes için. Bu olumlu hayatinizi degistirebilir firsatlari için kapilari açmak için izin verir.