Online – mülkiyet arama yapmak

Biz eski zamanlardan bahsederken, bu mülkiyet arama yapmak kolay degildi. Onlar maliyet seyahat önlemek için baska bir sehirde olan özelligi hakkinda bilmek zorunda Insanlar emlakçi kiralamak zorunda kaldi. Agent yararlandi ve gerçek degildi bilgi verdi. Birçok kisi ise ajanlarin bilgilere dayanarak büyük kayiplar karsi karsiya vardi. Bazi maddeler bazi süper dogal güç kontrolü altinda olan insanlara özellikleri bu tür satti. Insanlar da kendi politikalari tarafindan yakalanan ve onlar hiçbir ilgisi yoktur Aslinda hakkinda bilmek geldi ne zaman gerçek degerinden düsük ve satin düsünerek arazi satin aldi.

Hiç kimse bazi süper dogal denetimine sahip bir emlak satin almak istiyor. O kaçmak çünkü Ayrica acentesinden maliyet kurtaramazsiniz ve onun adi hariç o kisi hakkinda arama bir sey yok. Ayni zamanda dolandiricilik kurbani olmak istemiyorsaniz o zaman mülkiyet arama yapmalidir. Eger arama fazladan harcamak istemiyorsaniz o zaman kendi bunu gerçeklestirebilirsiniz. Ilk mülkiyet numarasi almak ve kisisel özellik bulundugu devletin mülkiyet kayit ofisi ziyaret edin.

Mülkiyet kayit ofis Temsilcisi Görevlisi onun devlet özellikleri hakkinda tam bilgi sahip kisidir. Yani mülkiyet numarasi yardimi ile mülkiyet arka plan ile ilgili tüm kontrol edebilirsiniz. Ayrica mevcut emlak sahibinin iletisim bilgilerini almak ve dogrudan o kisiyle konusabilirsiniz. Eger bu özellik satin alma ilgileniyorsaniz o zaman da bu özellik için ödeme yapabilirsiniz vergi miktari hakkinda bilgi için subay talep edebilirsiniz.

Tüm süpheleri temizledikten sonra, kisisel gerçek sahibi ile görüsmek ve mülkiyet gerçek belgeleri saglamak için ona sorabilirsiniz. Bu özellik kayit ofisi ziyaret belgeleri mesruiyetini kontrol edebilirsiniz. Eger devlet bir özelligi kayit ofis ararken herhangi bir zorluk hissediyorsaniz o zaman da kendi online web sitesini ziyaret ederek özelligi hakkinda kontrol edebilirsiniz. Kendi web sitesi tamamen ücretsiz ve veritabani ile baglantilidir. Yani bilgisayarinizi kullanarak evinizde oturarak özel mülkiyet ile ilgili tüm biliyorsunuz.